zefal Lusterko Cyclop

4,4

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie zefal Lusterko Cyclop i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Jacek

Świetne i funkcjonalne. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Zalety
    • błyskawiczna regulacja w czasie jazdy
    • brak drgań
    • dobra widoczność
    • wygoda

B dobra widocznosc i trwalosc

Zalety
    • błyskawiczna regulacja w czasie jazdy
    • brak drgań

Bardzo dobra jakosc ( made in france ) Super widocznosc do tylu.

Zalety
    • dobra widoczność
  4. tms74

Najlepsze lusterko jakie do tej pory znalazłem. Mocowanie na końcu kierownicy pozwala na montaż nawet przy obecności "rogów". Ta pozycja powoduje również brak zasłaniania pola widzenia przez przedramiona. Lekkie przeniesienie dłoni i uchwycenie lusterka za tył pozwala na szybką korekcję ustawienia w czasie jazdy praktycznie za pierwszym razem.

Zalety
    • błyskawiczna regulacja w czasie jazdy
    • brak drgań
    • dobra widoczność
  5. Paweł

Bardzo wygodne. Wygodna regulacja. Ale jak rower się przewróci to się łamie i trzeba kupić nowe

Wady
  6. Seboludek

Lusterko bardzo praktyczne. Można je dowolnie regulować i szybko składać gdy jest to potrzebne, nawet w trakcie jazdy. Oddala obraz, dzięki czemu pomimo małych rozmiarów spokojnie ogarnia całą szerokość drogi za rowerem. Naprawdę polecam za te pieniądze to bardzo dobry sprzęt

Zalety
    • błyskawiczna regulacja w czasie jazdy
    • brak drgań
    • dobra widoczność
  7. miki

Wszystkie ustawienia (ja kupiłem kontowy) da się regulować śrubka, tak więc nie ma co się bać, że przy nierównościach będzie się krzywić, bo można ustawić sobie twardość zawiasów. Zastanawia mnie jednak kształt. Nie wiem czy nie lepiej jak kupiłbym prostokąt zamiast jajka, chociaż i te jajko wystarcza i lustereczko oczywiście przydatne choć na oje oko mogło być ciut większe.

Dobre lusterko. Sposób montowania wygląda na solidny. Daje dobry, szeroki obraz tego co się dzieje za rowerem. Trzeba tylko dobrze śrubkę docisnąć (albo nawet coś dodatkowo podłożyć), żeby przy silnych wstrząsach się nie przekręcało.

9. D...d

Dziwi mnie tyle pozytywnych opinii.
    Lusterko bardzo fajne, naprawdę super sprawa z możliwością regulacji w każdym kierunku lecz to co jest jego największym plusem jest zarazem i mega minusem. Lusterko poskręcane maksymalnie mimo wszystko samo się szybko przestawia podczas jazdy. Tym bardziej sprzyja temu nasza Polska nienajlepsza jakość dróg asfaldowych o nieutwardzonych juz nawet nie wspominam, bardzo irytuje wieczna korekta ustawienia. Jeśli jedziemy po świeżej gładkiej nawierzchni oczywiście jest ok (do pierwszego dołka/podjazdu/krawężnika etc)