Samsung Galaxy S3 i9300 16GB Biały

Smartfon Samsung 16 GB z ekranem 4,8 cala, wyświetlacz AMOLED. Aparat 8 Mpix, pamięć 1 GB RAM, bateria 2100mAh. Obsługuje sieć: 3G
4,5
586 opinii
Ostatnia cena: 1 099,00
Zobacz inne produkty z kategorii Smartfony

Samsung Galaxy S3 i9300 16GB Biały - Opinie

Klienci, którzy zakupili Samsung Galaxy S3 i9300 16GB Biały, mogą podzielić się swoją opinią poprzez ankietę Zaufanych Opinii. Prezentujemy wszystkie oceny (zarówno pozytywne jak i negatywne), a Zaufane Opinie oznaczone są zieloną tarczą.
4,5
multimedialny kombajn
obecnie przystępna cena
s-beam
100%
w czasie premiery nie miał konkurencji
66%
wynik w quadrant 6072 pkt
wysokiej jakości aparat fotograficzny
wystarczająco duża pojemność
100%
w czasie premiery chyba najszybszy tel.
wsparcie
przejrzysty ekran
pojemność
posiada tryb oszczędzania enegrii
100%
poza wadami, które wymieniłem produkt ba
100%
procesor 4x1,4ghz (oc do 1,8)
bezawaryjność
ilość ram
awaryjnosc
akumulator
przednia kamerka
telefon zawiesza się po aktualizacji and
trochę kiepsko z wytrzymałością baterii
soft od samsunga
uwaga żeby nie spadł :)
szkło to magnes na odciski palców
widać czarne plamy na ekranie
wideo
zbyt duży i nie mieści się w kieszeni
zdjęcie za pomocą przycisku na ekranie
Liczba głosów: 586 Liczba opinii: 433
Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung Galaxy S3 16GB GT-i9300 Czarny
Swego czasu był niezawodny natomiast najlepsze lata ma za sobą jak dla mnie dalej niezniszczalny ! :D
Zalety
funkcjonalność
Opinia pochodzi z produktu podobnego: Samsung Galaxy S3 16GB GT-i9300 Niebieski
Solidny, ładny, zgrabny i niezawodny telefon. Służy do tej pory, choć ma 6 lat! Polecam.
Zalety
wygląd
Ocena: 3/5
Telefon dostałam na urodziny i służył mi przez rok. Oto moje spostrzeżenia. Na początku służył tylko do dzwonienia i smsowania, potem zaczęłam instalować różne aplikacje. Trochę to go otrzezwiło i zaczał się wolniej ruszać. Zwykle jak było już bardzo zle to reset pomagał, ale nie po to mam teleofn aby co dwa miesiące robić w nim reset, więc ograniczyłam ilość aplikacji. Po ok 7 miesiącach używania, zaczął urywać zasięg, w takim sensie, że podczas rozmowy w trakcie jej, rozmówca przestawał słyszeć mnie a ja jego.
Ocena: 5/5
Posiadam S3 od roku i mimo tego ze teraz z niewiadomych powodów bez ładowarki tel migocze i się wyłącza to jestem z niego bardzo zadowolona, podejrzewam ze to bateria. Polecam wszystkim ten telefonik bo mimo swoich lat bije na glowe modele z wyższych polek :)
Ocena: 4/5
Potwierdzam wszystkie zalety tego smartfona. Używam blisko trzy lata bez awarii. Średnio raz na dwa miesiące bezgłośnie się wyłącza i trzeba go włączyć oczywiście. W trakcie pracy nie zawiesza się. Duża wada to krótko trzymająca bateria. Przy częstym korzystaniu z internetu LTE ok 6 h. Tak więc power bank musi być w pobliżu lub inne źródło zasilania. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
Ocena: 5/5
Posiadam to urządzenie od kilku lat, jest to perfekcyjnie wykonany Smartfon, z procesorem Samsung Exynos 4412, oraz GPU: ARM Mali-400 MP4, w połączeniu z 1gb pamięci ram, oraz z wbudowaną pamięcią 16gb z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 64gb, ekran to 720 x 1280 px (4,80") 306 ppi, z baterią o pojemności 2100 mAh, o standardzie karty microSIM, aparat na tyle obudowy to 8mpx i kamerą nagrywającą z rozdzielczością FHD, co się będę rozpisywał, jest to najbardziej udane urządzenie w historii samsunga, jedynie najnowsze modele serii A oraz S mogą z nim konkurować.
Ocena: 4,5/5
Świetny telefon w dobrej cenie. Zdjęcia (które dla mnie są jedną z ważniejszych funkcji) robi w bardzo dobrej jakości. Porównując fotografie i wyświetlacze telefonów z popularnymi modelami łatwo zauważyć, że na S3 kolory są nasycone a zdjęcia wyraźne. Wygląda lepiej niż na zdjęciu zamieszczonym na ceneo. Jedyna wada to przednia kamerka, która jeszcze marniej się sprawdza przy nagrywaniu filmu bądź robienia zdjęć na Snapchacie.
Telefon bardzo dobry i serdecznie polecam.
Zalety
funkcjonalność
Wady
przednia kamerka

Produkty rekomendowane

Zobacz także