Telewizor Samsung UE40ES6100

Przekątna: 40 cali, Rozdzielczość: Full HD, Matryca: LED, Odświeżanie: 200 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-T, Rodzaj ekranu: Prosty
Ostatnia cena:
1767,80 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

Samsung UE40ES6100 - Opinie

jakość obrazu
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung UE40ES6100 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. WRaq_PL

Super działa nagrywanie filmów z EPG z NTC (Naziemnej Telewizji Cyfrowej - aktualnie 21 kanałów). Podłączony dysk 2,5" 1TB - mieści się całkiem niezła kolekcja filmów, wiadomości i innym programów, które ogląda się w wybranym przez siebie czasie. Od dawna nie oglądam filmów na żywo, wyjątek stanowią relacje sportowe, w których nie ma aż tyle reklam. Filmy z Polsatu czy TVN ogląda się z przyjemnością gdy reklamy przewija się x8.
    TV podłączony do PlayStation 3 automatycznie komunikuje się poprzez AnyNet i super dostosowuje kolorystykę i barwy do gier. (włączony czujnik eko i automatyczne strojenie). Zamocowana do TV kamera PS Eye świetnie sprawdza się do współpracy z Move. Granie w Sports Champions 2 lub Danse Star Party to prawdziwa przyjemność.

TV podłączony do komputera nie rozmywa liter, całość obrazu jest w każdym punkcie wyraźna i bardzo czytelna. Wielkość TV 40" jak na monitor nie przeraża biorąc pod uwagę, iż siedzi się w odległości 2m.

TV świetnie współpracuje z dekoderem nc+. Programy nadawane w HD robią wrażenie jednak filmy 3D ściągnięte na dysk i odgrywane z serwera po DLNA to dopiero frajda. Obraz wpada na człowieka i wrażenia są niesamowite. Niestety trzeba dość blisko siedzieć by np dostać piłką z TV. Okulary są aktywne więc co jakiś czas trzeba będzie wymienić baterie, ale to nie jest aż tak wielki kłopot.

Bardzo dobry wybór jeśli chodzi o możliwości do ceny. Szczerze polecam.

Zalety
    • 200 hz
    • bardzo dobrze działają aplikacje z sieci
    • ergonomiczny pilot do wszytskich funkcji
    • małe gabaryty i mała waga
    • nagrywanie programów przy wyłączonym tv.
    • niskie zużycie prądu
    Wady
    • nieciekawe rozłożenie wejść z tyłu panel
    • tylko 3 wejścia hdmi/dvi
  2. Daniel 506

Mam Polecam!!

3. Tomek

Wspaniały telewizor. Odtwarzanie filmów z dysku zewnętrznego podłączanego przez USB pozwala na osiągnięcie znakomitej jakości i płynności obrazu, zwłaszcza przy filmach FULL HD. Przy połączeniu z siecią wrażenia korzystania z chociażby YT są bardzo dobre. Polecam wszystkim :)

Zalety
    • jakość obrazu
  4. Konrad

Tv mam od ok. 10 miesięcy. Obraz Full HD, 200 Mhz wyświetlany jest poprawnie, bez zniekształceń. Kolory wyświetlane są poprawnie. Można oglądać pod ostrym kątem. 3D działa, wi-fi też (można oglądać bezpłatne filmy , muzykę) dużo widżetów na tzw smart tv = dużo różnych możliwości dla każdego. Można sterować za pomocą smartfona klawiatury usb, wyświetlać bezprzewodowo filmy z komórki. Cienki, moim zdaniem fajnie wygląda a przy tym dźwięk jest poprawny.

• jakość obrazu
  5. uzytkownik_anonimowy

Zakupiłem ten model w maju 2012 na ME Euro,jestem w pełni zadowolony.Owszem był problem z menu (w języku angielskim) przeglądarki internetowej ale serwis szybko zmienił na polski,może dlatego nie mam problemów bo był produkowany na rynek zachodni.Z odbiorem w 3D też bez większych uwag,ale mój drugitelewizor Panasonic 3D plazma ma lepszy efekt trójwymiarowy.Polecam ten model zwłaszcza że cena jest obecnie w miarę atrakcyjna.

Zalety
    • dobra jakość dźwięku, dobra rozdzielczość, cena, łatwy w użytkowaniu, z okularami
  6. Piotr

Fajny telewizor 3D takie sobie reszto ok

7. ricardo patrese

Telewizor z którego się przesiadłem to panasonic - szczerze polecam tego samsunga - obraz luksuss , dźwięk lepszy niż przez kino LG które mam w domu - super sprawa

Zalety
    • dźwięk , obraz
    Wady
    • jedyne co rzuciło mi się w oczy to ohydny plastik obudowy stopki z tyłu telewizora - reszta wręcz wzorcowa
  8. pomocna dłoń

Klawiatura bezprzewodowa, radiowa marki Microsoft "Wireles Desktop 800" za 69zł z biedronki :) po podłączeniu malutkiego nadajnika do usb działa bez problemu ( nie wymaga żadnej instalacji). Podobno działają również klawiatury firmy Logitech i Dell :)

Zalety
    • internet
    • obraz - porównywalny es6800
    • oszczędność energii
    • bezproblemowe podłączanie dodatkowych sprzętów
    • odtwarzanie niemal wszystkich rodzajów plików
    Wady
    • 3d - widać tylko na filmach z blu-raya
    • słabej jakości pilot (w es6800 jest metalowy)
    • nierównomierne podświetlenie matrycy
    • na cyfrowej telewizji widać lekkie przycinki, ale to może od cyfrowego sygnału
  9. anatol

bardzo dobrze

10. kinoman

Doskonały telewizor w tej klasie i przedziale cenowym. Porównywałem z LG lm620s i samsung ma znacznie więcej funkcjonalności. Polecam dla kinomaniaków i internautów.

Zalety
    • funkcje internetowe, obraz full hd, wi-fi, hdmi arc 1.4
    Wady
    • słabe głośniczki ale tak jest w większości tv