Telewizor Samsung UE40ES6100

Przekątna: 40 cali, Rozdzielczość: Full HD, Matryca: LED, Odświeżanie: 200 Hz, Wi-Fi, Tuner: DVB-T, Rodzaj ekranu: Prosty
Ostatnia cena:
1767,80 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

Samsung UE40ES6100 - Opinie

jakość obrazu
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung UE40ES6100 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. kudlaty

słaba matryca

2. okok

Samsung zrezygnował z Youtube w tym modelu,a to przecież podstawowa aplikacja! sieć wi fi chodzi dramatycznie tak jak i 5ghz tak 2,5ghz. z kabla ethernet nieco lepiej ale i tak telefon szybciej działa, często się wiesza szczególnie po surfowaniu po necie. Skomplikowane meni dla dziadka i babci nie do ogarnięcia, czasem i dla przeciętny człowiek może się irytować. Obraz ok ale tylko dla programów w hd, bo pozostałe kanały to na analogowym tv z tunerem mam lepszy obraz. Telewizor się aktualizuje w najmniej chcianych momentach.

3. Adams 231

Telewizor posiadam od roku, kilka miesięcy temu lewa strona ekranu zaczęła dziwnie migotać, ale trwało to zazwyczaj kilka minut, na dzień dzisiejszy zdarza się to częściej z tym, że w ogóle nie ma obrazu z lewej strony lub pozostają szaro-zielone pasy. Mój stary LCD Thompson 32 cale spisywał się całkiem dobrze przez ładnych kilka lat i robi to nadal, a ten nawet roku nie wytrzymał mino, że nie był jakoś nadmiernie eksploatowany

4. greg

Phiolipsy mają lepszy obraz !

5. Użytkownik serwisu heureka.cz

Super TV w dobrej cenie. Dla wszystkich, którzy nie potrzebują DVB-S polecam.

Zalety
    • obraz, dźwięk, internet, szybkość streamingu, prędkość działania
    Wady
    • nic
  6. Użytkownik serwisu heureka.cz

Mieliśmy starszy model telewizora marki Samsung o znacznie mniejszej przekątnej, tak , że obecnie działa jako kino :)

Zalety
    • jakość obrazu
    • jakość dźwięku
    • intuicyjna konfiguracja
    • 200Hz
    • doskonały stosunek cena / wydajność
    Wady
    • Zmiana kanału i zmiana listy są robione w różnych menu. To niepotrzebne komplikowanie
    • bardzo reklamowany Skype na Twoim Smart TV wymaga kupna osobnej kamery
  7. Złomek

Jako zapalony gracz, wybierałem tv o jaskrawych-przesyconych kolorach, aby uzyskać maksymalny kontrast w NFS.
    Samsung ma dobry poziom bieli, jaskrawe kolory(poza czerwonym). Całkiem dobry czarny od przodu, kiepsko pod kątem.
    Przy telewizji cyfrowej nie polecsam. Bo z 3metrow widac duzo znieksztalcen na twarzach, sniezenie w tle, blade twarze i schodki na liniach ukosnych. Troche też obraz skacze przyprzesuwaniu kamery.
    Natomiast z testow internetowych wynika, że ma niski input lag, co rzeczywsicie jest prawda.
    Nie polecam zamiany 2d----->3d, bo to nie dxziala. Tylko przy prawdziwych grach z ps3 w 3d jest obraz 3d jak w kinie.
    Aha i telewizor jest 100Hz, a 200Hz tylko wtedy gdy widzimy 3D:/ Troche slabo jak na tv.

Zalety
    • świetny do konsoli
    • jaskrawe- przesycone kolory
    • wygodny pilot
    • wystające światło z narożników w nocy(takie jasne plamy na ekranie)
    • FULL HD
    • niski input lag
    Wady
    • slabe 2d-3d
    • slaby obraz telewizyjny
    • słaby czerwony
    • kiepski dźwięk
    • HDMI od tyłu i antenowy
    • Tylko 100Hz(maks 120Hz), bo 200Hz to ściema:/
  8. Kmieciu

Zacznę od tego, że tv odesłałem po 8 dniach(zakupiony w popularnym sklepie internetowym). Obraz 2D całkiem ok ale bez rewelacji. Ustawienia fabryczne obrazu fatalne trzeba trochę posiedzieć aby wydobyć z niego jak najwięcej. Konwersja z 2D do 3D to ściema i niepotrzebna funkcja, żadnego efektu. Dźwięk był miłym zaskoczeniem. Gry na ps3 w 3D wyglądają dość dobrze szczególnie killzone3. Input lag zauważalny i trochę denerwujący ale można się przyzwyczaić. Na plus przeglądarka internetowa oraz bezproblemowa łączność przez wifi i to chyba jedyna rzecz którą mogę pochwalić. Kąty widzenia tragiczne, siedząc lekko z boku ok. 35 stopni obraz wyraźnie blaknie, a czerń staje się szara. Samsung montuje w swoich telewizorach matryce chińskich podwykonawców AUO i CMO, Ja właśnie trafiłem na pierwszą z nich. Wzdłuż ekranu po lewej stronie biegły 2 pionowe pasy widoczne szczególnie na jasnym bądź zielonym tle. Clouding lekko zauważalny. Generalnie nie polecam tego modelu i czekam na ue40es6570 i mam nadzieję, że będzie lepiej.

• internet
    • dźwięk
    Wady
    • chińska wadliwa matryca
    • kiepskie kąty
    • input lag
    • konwersja z 2D do 3D której tak naprawdę nie ma
  9. kinoman

Doskonały telewizor w tej klasie i przedziale cenowym. Porównywałem z LG lm620s i samsung ma znacznie więcej funkcjonalności. Polecam dla kinomaniaków i internautów.

Zalety
    • funkcje internetowe, obraz full hd, wi-fi, hdmi arc 1.4
    Wady
    • słabe głośniczki ale tak jest w większości tv
  10. Użytkownik serwisu heureka.cz

Absolutnie doskonały telewizor. 3D działa doskonale, dość intuicyjnie, tylko trochę się miesza w ustawieniu kolejności programów .. i w tym, że po resecie pomieszały mi się stacje telewizyjne i radiowe, ale jeśli to ma być jedyny problem ... Jestem w pełni zadowolony.

Zalety
    • Chyba wszystko.
    Wady
    • Nic mi nie przychodzi do głowy. No może ustawienie stojaka jest trochę skomplikowane.