REMINGTON CI6325

Dla mnie super

Super produkt

4. Justa

Produkt spełnia oczekiwania

Produkt godny polecenia, za taką cenę spełnia swoje zadanie bardzo dobrze. Lokówkę można użyć z rana przed pracą. Loki wyglądają dosyć naturalnie. Nie jest za gruba. Ale loki są większe niż na standardowej lokówce i trzeba je mocniej utrwalić. Na maksymalną temperaturę trzeba poczekać około 1,5 minuty. Ogólnie OK

Zalety
    • głośność pracy
    • nadaje się do włosów już półdługich
    • obrotowy kabel
    • robi loki średniej wielkości
    • szybkość nagrzewania
    Wady
    • nagrzewa się trochę dłużej niż 30 sekund
    • nie zapamiętuje ustawionej temperatury
  6. Lidia

Lokówka świetna. Robi piękne loki. Gdybym miała wybierać, kupiłabym drugi raz. Minusem jest długi czas nagrzewania. Urządzenie pokazuje już po 30 sekundach, że osiągnęło wymaganą temperaturę, jednak trzeba poczekać o wiele dłużej żeby móc skręcić fajne loczki.
    Ogólnie polecam.

Zalety
    • głośność pracy
    Wady
    • szybkość nagrzewania

Bardzo fajny produkt! szczegolnie dla dlugich wlosow. Szybko sie nagrzewa, wychodzą super dość duze loki. Świetnym aspektem jest regulacja temparatury ;) Naprawde polecam wszystkim kobietom o dlugich wlosach ;)) Nie niszczy włosow przede wszystkim ;)

Jak dla mnie ta lokówka ma same zalety. Mam dość długie i grube włosy które nie są podatne na układanie, a jednak ten model radzi sobie z robieniem pięknych loków bez żadnego problemu.

Zalety
    • głośność pracy
    • obrotowy kabel
    • poręczna
    • szybkość nagrzewania

Produkt pierwszej klasy. Zdecydowanie godny polecenia. Rewelacyjna lokówka. Łatwa w użyciu i daje oczekiwane rezultaty. Doskonała zarówno do krótkich, jak i długich włosów. Polecam!!!

10. Katarzyna

Jest bardzo dobra, tylko nagrzewa się idealnie po 2 minutach, można robić luźne loki jak i mocniejsze. Dobry produkt i cena ok.

Zalety
    • głośność pracy
    Wady
    • szybkość nagrzewania