Tiny Love Ksiazeczka Interaktywna - Dwustronna TL1601200430R

4,8 5 0 33 opinie / Zadaj pytanie
4,8
33 opinie
46,00 Kup teraz Program Ochrony Kupujących
?

trwałość
wygląd
Liczba głosów: 33 Liczba opinii: 33
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Książeczka zainteresuje dziecko już w 3 miesiącu życia. Na początku lepiej będzie się sprawdzać strona czarno czerwono biała,bo młodsze niemowlaki dostrzegają tylko te kolory, a potem druga strona gdzie są ruchome i szelszczące elementy w dodatku bardzo kolorowe.Bardzo fajna zabawka dla niemowlaka do łóżeczka.

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Książeczka jest naprawdę rewelacyjna. Polecam ją każdemu młodemu rodzicowi. W jednej cenie mamy książeczkę idealnie nadającą się dla maluszka do 3 mies życia. Ma 3 podstawowe kolory które przyciągają wzrok dziecka. Po obróceniu jest super kolorowa książeczka dla starszego malucha. Rewelka polecam.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Super zabawka za na prawdę niewielkie pieniądze. Jest ona idealna dla dzieci w różnych miesiącach życia. Zabawka jest wyposażona w dwustronny wybór, dla starszych dzieci bardziej kolorowa strona natomiast dla młodszych proste obrazki. Dziecko może się nią bawić do woli, jest bezpieczna.

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Fajna książeczka, która potrafi zainteresować dziecko, skupić jego uwagę, zmusić do wpatrywania się w kolorowe elementy. Czarno- biała strona niezbyt interesująca, jednak kolorowa naprawdę fajna. Synek pomimo, że ma 9 miesięcy nadal się nią bawi. Cena adekwatna do jakości produktu.

 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Książeczki ciekawe. Bardzo dobrze wykonane. Kolorowy świat zaciekawi każde dziecko. Miękkie książeczki mogą chronić również malca przed uderzeniem, gdy z sunie się z poduszeczki. Rozwija u dziecka wyobraźnię. ruchome elementy to również dodatkowa atrakcja dla dziecka.

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo fajna dwustronna książeczka. Pierwsza strona ma podstawowe kolory, które ponoć widzi dziecko czyli czarny, biały i czerwony, natomiast druga jest dla starszych bardziej kolorowa. Dziecko może leżąc oglądać sobie i dotykać. Książeczka jest mięciutka i skladana.

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  To co dziecko przyciągnie, pobudzi jego uwagę, a dodatkowo posłuży właśnie jako ochraniacz do łóżeczka czy wózka maleństwa. Zabawka jest kolorowa, przyciąga uwagę, pobudza zmysły - przede wszystkim wzrok. Wykonana solidnie z dobrej jakości materiałów. Polecam!

 8. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Tiny Love Książeczka interaktywna- bardzo estetycznie wykonana. Żywe kolorki przyciągają uwagę dziecka. Dodatkowo książeczka ma szeleszczące elementy a takie rzeczy bardzo lubią dzieciaki. Dzięki takiej książeczce można zachęcić dziecko do leżenia na brzuchu.

 9. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Dwustronna książeczka jest atrakcyjna z wyglądu i ma świetne kolorowe obrazki. Łatwo się ją czyści a ona się przy tym nie niszczy. Jest bezpieczna dla dziecka a cena jest w miare przystępna. Dziecko ogląda obrazki a przy okazji uczy się ich nazw.

 10. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Książeczka jest bardzo praktyczna dzięki możliwości zastosowania jej w formie ochraniacza na łóżeczko. Maluch często kręcąc sie uderza główką o szczebelki. Jest dwustronna więc nie znudzi się szybko. Kolorowe obrazki przyciągają uwagę dziecka.