Tiny Love Ksiazeczka Interaktywna - Dwustronna TL1601200430R

4,8 5 0 33 opinie / Zadaj pytanie

Książeczka zainteresuje dziecko już w 3 miesiącu życia. Na początku lepiej będzie się sprawdzać strona czarno czerwono biała,bo młodsze niemowlaki dostrzegają tylko te kolory, a potem druga strona gdzie są ruchome i szelszczące elementy w dodatku bardzo kolorowe.Bardzo fajna zabawka dla niemowlaka do łóżeczka.

Książeczka jest naprawdę rewelacyjna. Polecam ją każdemu młodemu rodzicowi. W jednej cenie mamy książeczkę idealnie nadającą się dla maluszka do 3 mies życia. Ma 3 podstawowe kolory które przyciągają wzrok dziecka. Po obróceniu jest super kolorowa książeczka dla starszego malucha. Rewelka polecam.

Super zabawka za na prawdę niewielkie pieniądze. Jest ona idealna dla dzieci w różnych miesiącach życia. Zabawka jest wyposażona w dwustronny wybór, dla starszych dzieci bardziej kolorowa strona natomiast dla młodszych proste obrazki. Dziecko może się nią bawić do woli, jest bezpieczna.

Fajna książeczka, która potrafi zainteresować dziecko, skupić jego uwagę, zmusić do wpatrywania się w kolorowe elementy. Czarno- biała strona niezbyt interesująca, jednak kolorowa naprawdę fajna. Synek pomimo, że ma 9 miesięcy nadal się nią bawi. Cena adekwatna do jakości produktu.

Książeczki ciekawe. Bardzo dobrze wykonane. Kolorowy świat zaciekawi każde dziecko. Miękkie książeczki mogą chronić również malca przed uderzeniem, gdy z sunie się z poduszeczki. Rozwija u dziecka wyobraźnię. ruchome elementy to również dodatkowa atrakcja dla dziecka.

Bardzo fajna dwustronna książeczka. Pierwsza strona ma podstawowe kolory, które ponoć widzi dziecko czyli czarny, biały i czerwony, natomiast druga jest dla starszych bardziej kolorowa. Dziecko może leżąc oglądać sobie i dotykać. Książeczka jest mięciutka i skladana.

To co dziecko przyciągnie, pobudzi jego uwagę, a dodatkowo posłuży właśnie jako ochraniacz do łóżeczka czy wózka maleństwa. Zabawka jest kolorowa, przyciąga uwagę, pobudza zmysły - przede wszystkim wzrok. Wykonana solidnie z dobrej jakości materiałów. Polecam!

Tiny Love Książeczka interaktywna- bardzo estetycznie wykonana. Żywe kolorki przyciągają uwagę dziecka. Dodatkowo książeczka ma szeleszczące elementy a takie rzeczy bardzo lubią dzieciaki. Dzięki takiej książeczce można zachęcić dziecko do leżenia na brzuchu.

Dwustronna książeczka jest atrakcyjna z wyglądu i ma świetne kolorowe obrazki. Łatwo się ją czyści a ona się przy tym nie niszczy. Jest bezpieczna dla dziecka a cena jest w miare przystępna. Dziecko ogląda obrazki a przy okazji uczy się ich nazw.

Książeczka jest bardzo praktyczna dzięki możliwości zastosowania jej w formie ochraniacza na łóżeczko. Maluch często kręcąc sie uderza główką o szczebelki. Jest dwustronna więc nie znudzi się szybko. Kolorowe obrazki przyciągają uwagę dziecka.