Tiny Love Ksiazeczka Interaktywna - Dwustronna TL1601200430R

4,8 5 0 33 opinie / Zadaj pytanie

Dwustronną książeczkę Tiny Love kupiłam swojemu brzdącowi kilka dni temu i z przyjemnością muszę stwierdzić, że był to zakup bardzo udany. Maluch przygląda się, dotyka, uśmiecha, przegląda w lusterku. Książeczka jest przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia jedna strona jest biało czerwono czarna, a druga bardzo kolorowa- dla dziecka od 3 miesiąca. Ponadto posiada lustereczko i szeleszczące elementy. Polecam dla każdego brzdąca, na pewno będzie zadowolony.

Książeczka jest trafionym zakupem dla niemowlaka. Świetnie sprawdzi się w kolejnych miesiacach życia dziecka. Dziecko nauczy się dotykać zabawki, jest ona leciutka i bezpieczna więc rodzic ma pewność że dziecku nie grozi nic złego. Zabawkę można rozwinąć w sumie każdym miejscu czy to na dywanie czy w łóżeczku. Zabawka jest warta swojej ceny, ponieważ jak dziecko z niej wyrośnie to łatwo można ją schować do kartonu, nie zajmuje dużo miejsca.

Gorąco polecam ten produkt każdym rodzicom posiadającym nowo narodzone dzieciątko. Książeczka rośnie razem z dzidziusiem, który odkrywa w niej coraz to nowe rzeczy. Jedna strona posiada obrazki w kontrastujących kolorach, co bardzo dobrze stymuluje noworodka. Druga strona przeznaczona jest dla starszego odkrywcy, który może dotykać, szeleścić i cieszyć się kolorowymi obrazkami. Książeczka jest miękka, więc bezpieczna od chwili narodzin.

Książeczka nadaje się na pierwszy prezent dla dziecka, jest ona bardzo zajmująca. Zabawka posiada dwie strony, więc po jakimś czasie można ją odwrócić na drugą stronę. Strony różnią się między sobą m.in. kolorami, te mniej kolorowe nadają się dla noworodków, a ta bardziej kolorowa dla niemowląt. Bardzo łatwo można ją przyczepić do łóżeczka, jest dosyć mięciutka. Zabawka posiada również właściwości edukacyjne. Polecam.

Tiny Love Książeczka interaktywna bardzo fajna i przydatna rzecz. Jest też funkcjonalna i dostosowana do wieku dziecka, tak by była przydatna zarówno noworodkowi ze słabo rozwiniętym zwysłem wzroku i by go nie przestymulowała, jak i odpowiednia na niemowlaka dostarczająca wielu bodźców polisensorycznych. Możliwość wykorzystania jej jako ochraniacza na łóżeczko sprawia, że cena również jest dość przystępna.

To przepiękna interaktywna książeczka dla najmłodszych. Można ją juz przyczepić w łóżeczku nawet dla noworodka. Jest bardzo kolorowa i przyciąga uwagę dziecka. Jest dwustronna, więc można zmieniać strony, aby nie znudziła się dziecku. Ma różne obrazki z przeróżnymi atrakcjami. Obrazki mają na przykład odstające elementy, szeleszczą itd. Super atrakcja dla malucha.

zabawka genialna w swej prostocie. dziękuję osobie która wpadła na pomysł stworzenia takiej książeczki. doskonale wykonana, bajecznie kolorowa, rośnie wraz z dzieckiem. cieszę się że w dzisiejszych czasach ktoś zadbał o to, jakie kolory widzą zupełnie małe dzieci. ta zabawka całkowicie spełnia swoją funkcję i potrafi zająć dziecko.

Książeczka edukacyjna służyła nie tylko moim 2 córeczkom, ale również innym dzieciakom w rodzinie i nadal jest w świetnym stanie. Przykuwa uwagę dziecka od pierwszych dni, zachęca do samodzielnej zabawy. Można ją zamocować w łóżeczku, czy włożyć do wózka głębokiego. Dla mnie produkt na 5 - z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi.

Książeczka bardzo interesowałą naszego synka kiedy był malutki i jeszcze nie chodził.
    Podobno kolor czarny i biały bardzo fascynuje malutkie dzieci i u nas żeczywiscie tak było.
    Synek wpatrywał się w obrazki jak zaczarowany.
    Książeczka przetrwała do dzis w nienaruszonym stanie.
    Polecam w 100%

Warto kupić nimowlaczkowi i to już około 3 miesiąca życia. Dziecko interesują kolorowe obrazki i szeleszczące elementy. Łatwo przywiązać do łóżeczka,ale tylko do szczebelkami. Na prawdę polecam,warto kupić,ponieważ zajmuje malucha na dość długo. Można dać dziecku także poza łóżeczkiem,także będzie miał co robić.