Zelmer ZHM0861S (381.61) Symbio Biały

4,7 5 0 372 opinie / 6 pytań

niska cena
praktyczny

1. Beata

Dobry mikser Zelmera , wybrałam o większej mocy do wyrabiania chleba ale przy wyrabiania niektórych mas przedostaje się ona do otworów na mieszadła (słabe zabezpieczenie)

2. Kader

Generalnie kupiłem to mamie mojej narzeczonej nie narzeka i wszystko działa jak należy. Stąd taka nikła opinia. Wychodzę, z założenia, że jeśli nikt nie narzeka znaczy, że jest ok :)

3. Magdalena

Super!!! .W tak niskiej cenie tyle rzeczy na raz mikser ,nasadka kielichowa do miksowania ,misa obrotowa i wiele innych dodatków .... cichy i zgrabny i bardzo ładnie się prezentuje.

4. Piotr

Jak na pierwszy raz sprzę sprawuje się bardzo dobrze, za duzo jeszcze nie moge powiedzieć bo nie sprawidziłem wszystkich jego funkcji. M/w za miesiąc będę mógł cos więcej dodać

5. Tomasz

Towar zgodny z opisem a nawet jest wiecej dodatków niz w opisie co jest miłym zaskoczeniem i napewno przydatnych w kuchni.

• dobra cena
    • tani
    • wielofunkcyjny
    • wygodny
    • wyposażenie

Najlepszy zestaw na prezent lub do swojej kuchni - idealny do przygotowywania ciast i innych deserów, do miksowania owoców, może mógłby pracować odrobinę ciszej

Niezawodny mikser. Mam w domu taki sam, wyrabiałem nim często ciasto na chleb obciążając go mocno, ale zawsze wychodził z tego obronną ręką. Ten jest dla mamy.

8. Artur

Mikser niezwykle praktyczny. Posiada sporo różnych akcesoriów, przez co organizacja pracy w kuchni staje się czymś prostym. Cena produktu odzwierciedla jego możliwości.

9. Marcin

robot sprawdzi się w każdej kuchni, duże możliwości prac, niezawodność i cena

• dobre wyposażenie zestawu
  10. Agnieszka

Mikser ręczny z misą obrotową i ma wszystkie niezbędne końcówki dla miksera za bardzo dobrą cenę. Wielofunkcyjny !

• lekki
    • wielofunkcyjny