Zelmer ZHM0861S (381.61) Symbio Biały

niska cena
praktyczny

1. blagor

Bardzo dobry ,wydajny,funkcjonalny robot
    kuchenny. Ma odpowiedni osprzęt i ładny wygląd. Jest lekki i cichy. Polecam każdemu kto potrzebuje solidnego sprzętu do pracy w kuchni.

Zalety
    • cena i jakość niezawodność miałam już je
    • cichy
    • mocny
    • niska cena
    • obrotowa misa
    • pełne wyposażenie
    • podstawa obrotowa pod misę
    • pomocny w kuchni
    • pomysłowe dostawki - mniej gratów w szaf
    • poręczny
    • praktyczne dodatki
    • praktyczny
    • produkt polski
    • prosty w obsłudze
    • różne możliwości konfiguracji
    • ruchoma dzieża umożliwia uwolnienie rąk
    • solidne polskie wykonanie
    • solidne wykonanie
    • spełnia oczekiwania
    • stojak i obrotowa misa
    • stosunkowo bogaty osprzęt
    • tani
    • wielofunkcyjność
    • wielofunkcyjny
    • wygodny
    • wygodny i cichy
    • wyposażenie
  2. bogna

Mikser ułatwia pracę w kuchni. Doskonale sprawdza się przy pieczeniu ciast biszkoptowych, kruchych, serników. Dołączone elementy rozszerzają możliwości kulinarne osób posiadających małe doświadczenie kulinarne. Polecam

3. Mariusz

Wszystko OK, zgodnie z zamieszczonym opisem na stronie aukcji. POLECAM !!!
    Po kilku użyciach ocena 5 na 5. Zobaczymy jak będzie dalej. Produkt godny polecenia.

• dość tani
    • niska cena
    • praktyczny
    • wielofunkcyjny
    • wygodny
  4. Natalia

Mikser spełnienia moje oczekiwania. Jest cichy, szybki i wszystko zrobi sam. Dodatkowe przystawki są bardzo przydatne przy różnego rodzaju rozcieraniach, blendowaniach,itp. Polecam każdej gospodyni:)

Idealnie nadaje się do wykonania ciasta w misie i kremu w innym naczyniu. Dużym plusem jest to, że końcówki nie są plastikowe :-) Mam nadzieję, że posłuży długie lata.Ciasto wyszło przepyszne :-).

6. Martyna

Super mikser, jestem z niego bardzo zadowolona ! :)
    Cena jest po prostu powalająca.
    Mikser jest bardzo ładny, jest również prosty w obsłudze.

Zalety
    • dobre wyposażenie
    • funkcjonalny
    • lekki
    • łatwy w obsłudze
    • szybki
    • tani
  7. Patka

Kolejny taki sam mikser, jaki zakupiłam. Oczywiście nie dla mnie, ja mam już swój i wydaje się być niezniszczalny. Teraz czeka na świąteczne opakowanie i trafi do osoby, która go wyczekuje ;)

8. henryk19444

Produkt spełnia oczekiwania,zarówno pod względem technicznym,jakościowym,
    estetycznym,funkcjonalnym jak i cenowym.Wart polecenia.Zakup udany.

Zalety
    • spełnia oczekiwania
  9. Martyna

Kompletny produkt. Przede wszystkim jestem zadowolona z blendera kielichowego. Ale i mikser jest bardzo dobry. Jedyny minus za design miski - trochę ciężko się czyści między tymi szczerbkami.

10. Krzysiek "Xebap"

Witam

Mikser kupiony w MediaMarkt za 189zł ze względu na spalenie poprzedniego chińskiego który służył z 10lat bez najmniejszych problemów, jedyną wadą albo i zaletą była jego moc 150W.
    Co mogę powiedzieć o Mikserze Zelmer 381.61 - wyje jak kot obdzierany ze skóry, sąsiedzi mieszkający w okolicy dokładnie wiedzą kiedy go używasz, to jest totalna porażka, ręce opadają i najlepiej używać zatyczek do uszu kiedy go używasz.
    Przełącznik pomiędzy kolejnymi prędkościami, powoduje zatrzymywanie się miksera, tzn. jeśli trafisz w odpowiednie miejsce pomiędzy biegami np; 1-2, 2-3... itd mikser się wyłącza.

Chociaż jego wielką zaletą jest cały komplet dodatkowych akcesorów stojak z misą, blender, kielich do koktajli, łopatka dopasowana do misy obrotowej.

Odnośnie stojaka z misą obrotową, źle spasowane elementy powodują, ocieranie mieszadeł o dno misy - suma sumarum przy częstym używaniu albo zrobisz dziurę w misie albo wytrzesz spodnią plastikową część mieszadeł.
    Osobiście zastosowałem plastikowy dystans ok 1mm grubości który wkładam pod ruchome/podnoszone mocowanie miksera co powoduje z drugiej strony konieczność domykania na siłę.
    Reszty akcesoriów do tej pory nie używałem, blender sprawia wrażenie wyjątkowo budżetowego oby nie jednorazowego, kielich do koktajlów pod tym względem wypada lepiej.

Plusy:
    + cena
    + zestaw akcesoriów
    + wygląd opakowania

Minusy:
    ---------- WYJE jak kot obdzierany ze skóry (sąsiedzi wiedzą kiedy go uruchamiasz)
    - blender w całości plastikowy, sprawia wrażenie jednorazowego użytku
    - źle spasowane części składowe stojaka z misą obrotową
    - opcja TURBO to tak na prawdę prędkość 5, wiec całkowicie bezużyteczny ten przycisk

Ogólna ocena 3,5 za Okropnie Głośne/Piskliwe działanie.
    W cenie z ceneo ok. 140zł (z darmową wysyłką) zestaw wart uwagi, za 189zł z MediaMarkt w żadnym wypadku.

Wady
    • głośność pracy