Zelmer ZHM0861S (381.61) Symbio Biały

4,7 5 0 372 opinie / 6 pytań
179,99 Idź do sklepu Darmowa wysyłka
DARMOWY ODBIÓR W 480 SKLEPACH!

niska cena
praktyczny

1. ewa94

mikser mam dopiero 3 miesiące ale jestem zadowolona ze względu na dużą możliwość wykonywania wielu czynności,atutem jest duża misa,kubek do przygotowywania koktajli,praktyczna łopatka nie używałam mieszadeł oraz nakładki do ucierania ale ogólnie super i jeszcze cena bardzo atrakcyjna.

2. Katarzyna

Dobrej jakości, trwały produkt. Posiada bogate wyposażenie dodatkowe, dzięki czemu pieczeniu ciast, przygotowywanie koktajli i smoothies jest prawdziwą przyjemnością. Wielki plus za obrotową misę.

Zalety
    • stojak i obrotowa misa
    • stosunkowo bogaty osprzęt
  3. Erreur

Świetna cena, spełnis swoją funkcję, polski produkt. Wady: dość głośny, elementy są średnio do siebie dopasowane (ciężko ustawić misę i podstawkę pod mikser), mikser ślizga się podczas pracy.

• funkcjonalny
    • lekki
    Wady
    • głośność pracy
    • prosty w obsłudze
  4. Paweł

Wszystko w porządku, poza nieco opornym wyjmowaniem mieszadeł z urządzenia. Raz wychodzą lżej, innym razem trzeba mocniej znacznie wciskać szary przycisk z tyłu, służący do pomocy przy tej czynności. Ale to drobiazg.

5. Piotr

Po trzykrotnym użyciu jesteśmy bardzo zadowoleni. Obrotowa misa, ruch miksera itp. wszystko to sprawia, że praca z nim jest czystą przyjemnością. Przy tym niewygórowana cena sprawia ogromną satysfakcję z zakupu. Polecamy.

Część miksująco - mieszająca sprawuje się doskonale, Blender z nożykami na dole świetnie sobie radzi z truskawkami, ale ugotowanego *****a, czy jabłka którego konsystencja jest miększa już nie potnie. Ręczny ma nieco większą moc.

zakup 17.12.15 cena 120zł na electro.pl (w innych sklepach dochodziła do 240 - o co tu chodzi) obrotowa miska, mikser oscyluje na podstawie w celu mieszania całej zawartości miski,

• moc
    • wyposażenie
  8. mleszczynski

Bardzo fajny mikser za naprawdę niską cenę. Mamy w domu rodziców niemal 30to letni mikser tej samej firmy i zdecydowaliśmy się na kupno podobnego dla siebie. Super się sprawdza.

Zalety
    • dużo funkcji
    • prosty w obsłudze
    • solidny
  9. Grzegorz

Wcześniejszy model który wyglądał praktycznie identycznie i tak samo się sprawdzał. Działał u mnie ponad 5 lat i wymieniłem go tylko dlatego że się zniszczył (ale wciąż działał). Sprzęt tani, dobry i naprawdę godny polecenia.

10. e1klon

Produkt spełnia moje oczekiwania. Jest solidnie i estetycznie wykonany, głośność pracy jest zadowalająca. W skład zestawu wchodzą wszystkie elementy, które na co dzień są wykorzystywane przeze mnie w przygotowywaniu potraw.