Zelmer ZHM0861S (381.61) Symbio Biały

4,7 5 0 372 opinie / 6 pytań

niska cena
praktyczny

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zelmer ZHM0861S (381.61) Symbio Biały i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. 3...1

Po 4 miesiącach użytkowania pojemnika na koktajle - nie widzę problemów. Używam prawie codziennie .
    Wada: Po wrzuceniu owoców do pojemnika na koktajle czasem trzeba potrząść kilkakrotnie całym mikserem, aby zaczęło miksować (chodzi o to, że ostrze nie zbiera owoców, ale to zależy od tego jak drobno są one pokrojone) - ogólnie daje radę. Zobaczymy jak długo wytrzyma.

super mikser, cichy a zarazem szybki, wielofunkcyjny dzieki dodatkowym elementom, ładny wyglad,
    fajna jest funkcja turbo

Stara , sprawdzona marka i sprawdzona konstrukcja - za tą cenę trudno o coś lepszego. Robot dla każdego,przydatny w każdej domowej kuchni. Poprzedni (ten sam model)służył mi 8 lat - teraz służy siostrze .

Fajna zabawka dla gospodyni domowej :) Teraz mogę pracować na takim sprzęcie. Podoba mi się opcja że mikser sam się obraca, w tym czasie mogę robić coś innego a nie stać przy misie i obracać mikserem.

Rzeczywiście "Mały wielki mikser", chyba najbardziej użyteczne i wszechstronne narzędzie w kuchni. Dobre rozwiązanie z obrotową miską, wystarczy dorzucać produkty, reszta "robi się sama". Polecam...

Dobry mikser. Jakos za rozsadna cene. Misa ulatwia przygotowania potraw, nie trzbea trzymac miksera w rece, co w tym czasie mozna zajac sie innymi rzeczami

Chyba trafił mi sie wadliwy model. Nawet przy najmniejszej ilości do wymieszania przystawia go przy obrotach, jest głośny i szybko sie nagrzewa. Może to tylko taki egzemplarz, napewno muszę oddać go do serwisu.

Bardzo dobry produkt. Duża moc, cichy, dużo dodatków. Stabilna misa. Jeden z najlepszych moim zdaniem ręcznych robotów.

Produkt wysokiej jakości, o dużej mocy, funkcjonalny, łatwy w obsłudze, oraz w 100% zgodny z opisem. Szczerze polecam ten produkt.

Jestem z niego zadowolony. Dobry sprzęt w rozsądnej cenie. Nie mam z nim problemów...............................