Gigabyte G1.Sniper 3

Płyta główna, chipset Intel Z77 gniazdo Socket 1155 (socket H2). Pamięć DDR3 do 32GB RAM, audio 7.1
5,0 5 0 3 opinie / Zadaj pytanie
5,0

Zobacz inne produkty z kategorii Płyty główne

stabilność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Gigabyte G1.Sniper 3 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. 6...b

Do odważnych świat należy - płyta ma oryginalny wygląd trzeba to przyznać :) Ale przejdźmy do rzeczy. Mam porządne słuchawy Senheisera i wyraźnie słychać różnice na zintegrowanym audio w porównaniu ze zwykłym kodekiem występującym na płytach. Gram namiętnie w EVE'a i trzeba było złożyć mega sprzęt i przy okazji wykorzystać specjalna sieciowke, która zmniejsza lagi. Wprawdzie wykupienie lepszego pakietu od providera też jest rozwiazaniem, no ale tu coś niecoś musze przyznac lepiej sie gra zachowuje. Nie znam sie na podkrecaniu ale znajomy coś tam ustawił i powiedział ze daje rade bo sie nie wiesza nic nie wywala. Ogolnie polecam bo to wyjatkowy rodzynek za ktory trzeba wprawdzie troche sypnac groszem no ale za taka jakosc i takie cudo chyba warto nie? :D

Polecam, dla ludzi którzy wymagają potężniejszego komputera czy to do grania czy to programowania lub grafiki

Bardzo ciekawa opcja jeśli ktoś szuka jakieś płyty w standardzie h87