Lodówka Amica FM106.4

Klasa energetyczna: A+, Rodzaj: Jednodrzwiowa, Pojemność chłodziarki: 86 l, Wysokość: 85 cm, Szerokość: 48 cm, System No Frost: Nie posiada systemu No frost, Dodatkowe wyposażenie: Powłoka antybakteryjna
Ostatnia cena:
519,54 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Lodówki

Amica FM106.4 - Opinie

pojemność
wygoda

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica FM106.4 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Małgorzata

Dokładnie taka nieduża zamrażarka o jaką mi chodziło.Będzie mi służyła nie przez cały rok ,tylko sezonowo w razie potrzeby.Bezproblemowa ,intuicyjna obsługa.Środek dosyć pojemny jak na 80 litrów.Szuflady przezroczyste ułatwiają sprawdzenie co gdzie leży bez ich otwierania.Chodzi cicho,jak na razie bardzo dobrze ją oceniam !

2. wioleta

idealna dla 2 osób,do małej kuchni

Zalety
    • idealna do małej kuchni
    • jak na taką mała lodówę można wiele włoz
  3. Gossska

Malutka ale dla jednej osoby aż nadto, do pierwszego mieszkanka w sam raz, nic więcej nie potrzeba a za takie pieniążki warto było, mam nadzieję, że parę latek pochodzi.

Zalety
    • cicha
    • idealna do małej kuchni
    • jak na taką mała lodówę można wiele włoz
    • jest w miarę cicha
    • zajmuje mało miejsca
  4. Lenka

Fajna i mała lodówka do kawalerki albo mieszkania dla jednej osoby.

Zalety
    • dobre gabaryty
    • pobór energii
  5. Oszka

malutka lodóweczka ale co więcej mi potrzeba dla jednej osoby, jestem z niej zadowolona - pracuje cicho i jest zaskakująco pojemna jak na tak małą lodóweczkę :) bardzo tania

Zalety
    • cichutka
    • pojemna na taką małą lodóweczkę
    • tania
  6. Ewa

7. Kinga

Super

8. premoc

Spełnia oczekiwania, mała zgrabna, warta swojej ceny jak najbardziej polecam, jedyny minus za krótki przewód

9. Michał

Mała zgrabna, dość dobrze wykonana. Proszę zwrócić uwagę na wykonanie drzwiczek w komorze chłodzenia - są dużo lepszej jakości niż u podobnej klasy produktów.

10. xyz

Mała, funkcjonalna lodówka. Cicha (obawiałem się przed zakupem że będzie głośniejsza), pojemna jak na swoje gabaryty. Jedyną wadą konstrukcyjną lodówki jest plastikowy daszek do którego przymocowane są zawiasy drzwi. Trzeba zwracać uwagę przy zakupie i transporcie żeby go nie uszkodzić.

Zalety
    • cicha
    • pojemna jak na swoje gabaryty
    Wady
    • niskiej jakości