Lodówka Amica FM106.4

Klasa energetyczna: A+, Rodzaj: Jednodrzwiowa, Pojemność chłodziarki: 86 l, Wysokość: 85 cm, Szerokość: 48 cm, System No Frost: Nie posiada systemu No frost, Dodatkowe wyposażenie: Powłoka antybakteryjna
Ostatnia cena:
517,52 526,85 519,54 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Lodówki

Amica FM106.4 - Opinie

pojemność
wygoda

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica FM106.4 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. oszukana

Kupilam popsuta lodówkę
    od miesiąca walcze ze sklepem i serwisem.
    nigdy wiecej
    nie kupowac

2. Adam z Bełchatowa

Zakupiłem lodówkę Amica szukając czegoś nie dużego , niestety trafiłem felerny model, od nowości lodówka pracuje głośno jak ekspres parzący kawę w momencie załączenia się agregatora chłodzącego. Sprzęt najpierw reklamowałem w sklepie rtv euro Agd w Bełchatowie , niekompetentny sprzedawca powiedział mi że lodówka się uspokoi żeby dać jej z miesiąc i za miesiąc się nic nie uspokoiło, ale już niestety lodówki nie mogłem zwrócić mimo iż było to zakup przez stronę ***** sklepu bo minęło 10 dni. Zgłosiłem problem do Amica , totalnie mnie zbyli serwis w ich firmie to totalna porażka, nie uwzględniono mojej reklamacji oficjalnie twierdząc że hałas jest dopuszczalny pan z metra mierzył decybelomierzem, gdzie hałas mierzony przy urządzeniu dawał 76db czyli dwukrootnie wyższy niż podaje instrukcja urządzenia. A nieoficjalnie pan powiedział że lodówki Amici są niedopracowane i że trafiłem na felerny model ale to i tak nie pomoże bo lodówki mi nie wymienią. Już nigdy nie kupię nic z tej firmy i przestrzegam innych przed zakupem , firma podchodzi tylko jak kupiłeś to dalej się już martw sam. Jestem zawiedziony. Adam z Bełchatowa.

Wady
    • zajmuje mało miejsca
  3. konsument

baaardzo głośna praca nie kupujcie tego badziewia , totalna porażka, firma olewa klienta

4. tomek

Dziwią mnie opinie innych osób, może to agencje wynajęte przez Amica. Lodówka jest masakrycznie głośna! Gdybym wiedział, że będzie taka głośna to bym nie wymieniał starej lodówki! Jestem bardzo rozczarowany! Nikomu nie polecam!

5. S

Lodówka jest dość głośna, wydaje czasem bulgoczący dźwięk. Zwróciłem ze względu na to że kiepsko mroziła. Nastawiona na max nie mogła zamrozić wody w mniej niż 3 godziny.

6. magdalena

7. mariola

na razie nie narzekam

Zalety
    • jest w miarę cicha
    • zajmuje mało miejsca
  8. Krzysztof

główna zaleta to że jest cicha, a w eksploatacji ZOBACZYMY

9. xyz

Mała, funkcjonalna lodówka. Cicha (obawiałem się przed zakupem że będzie głośniejsza), pojemna jak na swoje gabaryty. Jedyną wadą konstrukcyjną lodówki jest plastikowy daszek do którego przymocowane są zawiasy drzwi. Trzeba zwracać uwagę przy zakupie i transporcie żeby go nie uszkodzić.

Zalety
    • cicha
    • pojemna jak na swoje gabaryty
    Wady
    • niskiej jakości
  10. Małgorzata

Dokładnie taka nieduża zamrażarka o jaką mi chodziło.Będzie mi służyła nie przez cały rok ,tylko sezonowo w razie potrzeby.Bezproblemowa ,intuicyjna obsługa.Środek dosyć pojemny jak na 80 litrów.Szuflady przezroczyste ułatwiają sprawdzenie co gdzie leży bez ich otwierania.Chodzi cicho,jak na razie bardzo dobrze ją oceniam !