Lodówka Amica FM106.4

Klasa energetyczna: A+, Rodzaj: Jednodrzwiowa, Pojemność chłodziarki: 86 l, Wysokość: 85 cm, Szerokość: 48 cm, System No Frost: Nie posiada systemu No frost, Dodatkowe wyposażenie: Powłoka antybakteryjna
3,6 5 0 18 opinii / 1 pytanie
3,6

Zobacz inne produkty z kategorii Lodówki

pojemność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica FM106.4 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. mariola

na razie nie narzekam

Zalety
    • jest w miarę cicha
    • zajmuje mało miejsca
  2. Ewa

3. Kinga

Super

4. Małgorzata

Dokładnie taka nieduża zamrażarka o jaką mi chodziło.Będzie mi służyła nie przez cały rok ,tylko sezonowo w razie potrzeby.Bezproblemowa ,intuicyjna obsługa.Środek dosyć pojemny jak na 80 litrów.Szuflady przezroczyste ułatwiają sprawdzenie co gdzie leży bez ich otwierania.Chodzi cicho,jak na razie bardzo dobrze ją oceniam !

5. wioleta

idealna dla 2 osób,do małej kuchni

Zalety
    • idealna do małej kuchni
    • jak na taką mała lodówę można wiele włoz
  6. Krzysztof

główna zaleta to że jest cicha, a w eksploatacji ZOBACZYMY

7. tomek

Dziwią mnie opinie innych osób, może to agencje wynajęte przez Amica. Lodówka jest masakrycznie głośna! Gdybym wiedział, że będzie taka głośna to bym nie wymieniał starej lodówki! Jestem bardzo rozczarowany! Nikomu nie polecam!

8. xyz

Mała, funkcjonalna lodówka. Cicha (obawiałem się przed zakupem że będzie głośniejsza), pojemna jak na swoje gabaryty. Jedyną wadą konstrukcyjną lodówki jest plastikowy daszek do którego przymocowane są zawiasy drzwi. Trzeba zwracać uwagę przy zakupie i transporcie żeby go nie uszkodzić.

Zalety
    • cicha
    • pojemna jak na swoje gabaryty
    Wady
    • niskiej jakości
  9. Gossska

Malutka ale dla jednej osoby aż nadto, do pierwszego mieszkanka w sam raz, nic więcej nie potrzeba a za takie pieniążki warto było, mam nadzieję, że parę latek pochodzi.

Zalety
    • cicha
    • idealna do małej kuchni
    • jak na taką mała lodówę można wiele włoz
    • jest w miarę cicha
    • zajmuje mało miejsca
  10. Lenka

Fajna i mała lodówka do kawalerki albo mieszkania dla jednej osoby.

Zalety
    • dobre gabaryty
    • pobór energii