Monitor LG IPS226V

Przekątna monitora: 21,5 cala, Technologia: LED, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 5ms, Matryca: IPS, Głośniki: Nie posiada
4,9

Zobacz inne produkty z kategorii Monitory

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG IPS226V i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. 4...a

hi hi hi - za waszą namową zaryzykowałem - baaardzo udany modelik. Chciałem kupić 224V ale skusiłem się na ten. I nie żałuje - obrabiam zdjęcia i troszkę oglądam filmy - tu i tu działa perfekcyjnie. Czego chcieć więcej .... 6 GWIAZDEK ode mnie

2. 2...8

heh - kupiłem ... miałem przez parę dni dwa - starego Samsunga S22b300 i tego 226V - co mogę powiedzieć ... że LG to Samsung Killer - proszę was ... niewiele droższy a spuścił mu baty - lepszy obraz - lepsze wyposażenie - wykonanie i gwarancja - W tej cenie chowa się reszta. Polecam - fajny sprzęcik - gry + filmy

3. a...4

Zakupiłem w MM i powiem tak - najpierw wybrałem IPS235V ale po 2 dniach oddałem i wymieniłem na tego 226V - faktycznie ładniejszy i lepszy obraz. Polecam go wszystkim. Matryca cudo - świetne kąty i kolory. Gierki chodzą rewelacyjnie

4. 1...f

Zakupiłem. Już śmiga. Przez weekend podpiąłem pod niego wszystko co możliwe: konsole, Bluray, kompa, Nke a nawet Telefon Galaxy S2 - wszystko obłędnie działało - sprzęt wypasik !!!

5. b...5

Zaciekawiony opinią Pana Tomcia a że jestem na kupnie wybrałem się do Sklepu Dla Idiotów MM i porównałem ze swoim laptopem obydwa modele 226 i 225. i muszę się zgodzić 226 świeci lepiej - i wygląda fajniej - warto dołożyć do 226 zwłaszcza że są to grosze

6. 6...c

Kupiłem ostatnio IPS225V - bo niby lepszy nowszy - fabrycznie kalibrowany - NIE NIE NIE - pożyczyłem od kolegi IPS226V i postawiłem obok siebie - ech... IPS226 mimo że NIE KALIBROWANY FABRYCZNIE ( a przynajmniej tak mówi reklama 235) ma dużo lepszy obraz i lepiej podświetloną matryce ( nie na darmo zdobył nagrodę EISA) - pewnie kwestia ceny gdzie 235 jest tańszy - pewnie zaoszczędzili. Kto zastanawia się nad DOBRYM ipsem a nie przereklamowanym wybierać 226V - ja swojego 235 już sprzedałem i zakupiłem 226V - jutro przyjeżdża :)

Fajny monitorek. Ma ładny design, dobrej jakości obraz o wysokim kontraście i jest w niskiej cenie. Warto jest się bliżej przyjrzeć temu modelowi bo LG robi niezły sprzęt, który posłuży nam przez wiele lat.

8. 0...7

Jestem bardzo zadowolony z tego IPSa - daje obraz dużo lepszy niż większość monitorów na rynku a dodatkowo kosztuje tyle samo. Nie na darmo otrzymał nagrode TIPA. Polecam wszystkim

9. 7...3

Świetny produkt za bardzo przyzwoite pieniądze. Matryca IPS zgniata konkurencje. Duża możliwość regulacji parametrów. Świetny obraz zwłaszcza do obróbki zdjęć czy wideo. POLECAM !!! Za te pieniądze nie znajdzie się nic lepszego

10. d...b

Długo szukałem pożądnego monitora za dobre pieniądze. Ale każdy był drogi. Ostatnio ten pojawił się w świetnych cenach promocyjnych. Zastanawiałem się pomiędzy nim a IPS225 (niestety ma brzydką i toporna obudowę) IPS 226V ma świetny design i extra obraz. Kolory są doskonałe jak i kąty widzenia. Dużo gram i oglądam filmów i do tego ten monitorek to pierwsza klasa. Będę polecał go każdemu !