Monitor LG IPS226V

Przekątna monitora: 21,5 cala, Technologia: LED, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 5ms, Matryca: IPS, Głośniki: Nie posiada
4,9
864,68 Gdzie kupić?

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG IPS226V i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Fajny monitorek. Ma ładny design, dobrej jakości obraz o wysokim kontraście i jest w niskiej cenie. Warto jest się bliżej przyjrzeć temu modelowi bo LG robi niezły sprzęt, który posłuży nam przez wiele lat.

2. f...a

Ogólnie bardzo fajny monitorek, fajne kąty widzenia ( z każdej prawie strony można patrzeć na ekran) dobre odwzorowanie kolorów. Wada wielka jak dla mnie to błyszcząca ramka wokół ekranu, nie sadziłem że aż tak każe dotknięcie palcem będzie widać. Póki światło nie pada na monitor to jest oki, ale pod światło tragedija :(

3. c...2

Przy takiej cenie czyli poniżej 600 zł to najlepszy wybór jaki jest na rynku. Doskonała jakość wykonania - powalający obraz i te kolory .... Kąty poziome i pionowe też rewelacyjne. To mój najlepszy zakup w sieci jaki zrobiłem. Wymieniłem Samsunga s22a300B na tego LG i różnica jak między maluchem a mercedesem. Polecam !!!!

4. 7...3

Świetny produkt za bardzo przyzwoite pieniądze. Matryca IPS zgniata konkurencje. Duża możliwość regulacji parametrów. Świetny obraz zwłaszcza do obróbki zdjęć czy wideo. POLECAM !!! Za te pieniądze nie znajdzie się nic lepszego

5. d...b

Długo szukałem pożądnego monitora za dobre pieniądze. Ale każdy był drogi. Ostatnio ten pojawił się w świetnych cenach promocyjnych. Zastanawiałem się pomiędzy nim a IPS225 (niestety ma brzydką i toporna obudowę) IPS 226V ma świetny design i extra obraz. Kolory są doskonałe jak i kąty widzenia. Dużo gram i oglądam filmów i do tego ten monitorek to pierwsza klasa. Będę polecał go każdemu !

6. 0...7

Jestem bardzo zadowolony z tego IPSa - daje obraz dużo lepszy niż większość monitorów na rynku a dodatkowo kosztuje tyle samo. Nie na darmo otrzymał nagrode TIPA. Polecam wszystkim

7. 6...c

Kupiłem ostatnio IPS225V - bo niby lepszy nowszy - fabrycznie kalibrowany - NIE NIE NIE - pożyczyłem od kolegi IPS226V i postawiłem obok siebie - ech... IPS226 mimo że NIE KALIBROWANY FABRYCZNIE ( a przynajmniej tak mówi reklama 235) ma dużo lepszy obraz i lepiej podświetloną matryce ( nie na darmo zdobył nagrodę EISA) - pewnie kwestia ceny gdzie 235 jest tańszy - pewnie zaoszczędzili. Kto zastanawia się nad DOBRYM ipsem a nie przereklamowanym wybierać 226V - ja swojego 235 już sprzedałem i zakupiłem 226V - jutro przyjeżdża :)

8. b...5

Zaciekawiony opinią Pana Tomcia a że jestem na kupnie wybrałem się do Sklepu Dla Idiotów MM i porównałem ze swoim laptopem obydwa modele 226 i 225. i muszę się zgodzić 226 świeci lepiej - i wygląda fajniej - warto dołożyć do 226 zwłaszcza że są to grosze

9. 1...f

Zakupiłem. Już śmiga. Przez weekend podpiąłem pod niego wszystko co możliwe: konsole, Bluray, kompa, Nke a nawet Telefon Galaxy S2 - wszystko obłędnie działało - sprzęt wypasik !!!

10. a...4

Zakupiłem w MM i powiem tak - najpierw wybrałem IPS235V ale po 2 dniach oddałem i wymieniłem na tego 226V - faktycznie ładniejszy i lepszy obraz. Polecam go wszystkim. Matryca cudo - świetne kąty i kolory. Gierki chodzą rewelacyjnie