Samsung VP-HMX20C

Kamery cyfrowe Samsung z wyświetlaczem o przekątnej 2.7", rodzaj nośnika - Pamięć Flash. Matryca MOS, 10x zoom optyczny

Zobacz inne produkty z kategorii Kamery cyfrowe

jakość obrazu

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Samsung VP-HMX20C i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

bardzo ładna kamerka, któa jest naprawdę tania. Ma też bardzo dobry jakościowo obraz, a dźwięk też nie jest zły. Solidna kamera, z dużą ilością dobrych funkcji. Jest teraz bardzo modną kamerą. Stylowa i bardzo tania. Polecam!

Samsung VP-HMX20C to profesjonalny sprzęt video, który spodoba się nie jednej osobie. Doskonała jakość obrazy, 10 krotny zoom optyczny to tylko dwie z wielu cech, które posiada ta kamera. Jest lekka i prosta w obsłudze. Polecam i zachęcam do ku[na tego produktu.

moim zdaniem ta kamera jest bardzo do robienia filmów i filmików ma bardzo dużo kolorów łatwo się nią steruje wydaje wyrażnie dżwięki jest solidnie skonstruowana bardzo wygodnie się ją trzyma i ma świetna jakość obrazu

4. f...7

Kamerę mam już ok roku i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony. Jest NIE DO ROZWALENIA. Spadła mi dwa razy na kamień z wys. co najmniej 1m (chodzę sporo po górach) i nie zrobiło to na niej dostrzegalnego wrażenia;) Dobra jakość obrazu - dla używającego wcześniej kamer Mini-DV z rozdzielczością DVD wręcz szokująca - zwłaszcza przy statycznych obrazach (np. na skórze filmowanych osób można policzyć wszystkie włoski - i pryszcze:) ). Malutka - mieści się do większej kieszeni, z automatycznie zasłanianym obiektywem.
    Z minusów - słaba stabilizacja obrazu (trzeba mieć pewną rękę) i faszystowska praktyka Samsunga powodująca niemożliwość dokupienia zamienników akumulatora (zakupiłem akumulator o tym samym symbolu, napięciu itp - i pyskuje że nieorginalny:/), natomiast jeden akumulator może nie starczyć na długi dzień wycieczki. No i mała ilość klatek przy rozdzielczości HD (przy szybkim uchu kamery widać przeskoki). Jak na razie kamera w swoim przedziale cenowym - nie do pobicia.

5. 6...d

Kamera wykonana bardzo dokładnie. Jest bardzo pręczna, co przez to idzie bardzo wygodna w czasie filmowania. Posiada bardzo dobry obiektyw (duży) szerokokątny, flash lecz tylko do fotografowania, stabilizator EIS, który sprawdza się tylko, gdy nie używamy zbyt daleko zoom-u. Posiada najważniejszą dla mnie rzecz, czyli jakosć 1080i można naprawde nią kręcić niesamowite filmy HD.

6. b...3

Mam tę kamerę kilka miesięci i zdecydowanie nie polecam. FullHD to gadget w tym modelu. Przy filmowaniu w pomieszczeniach obraz SD wygląda znacznie lepiej niż w fullhd. Przy ruchu kamery traci ostrość, pojawiają się piksele. Zjawisko jest mniej zauważalne przy dobrym oświetleniu lub na zewnątrz. Obraz SD (720x576x50) jest dobry dynamiczny bez tych mankamentów. Przydałby się tryb HDready. Jakość adekwatna do ceny. Może nowy soft przyniesie poprawki.

7. 3...3

kamera w bardzo dobrej cenie (1500zł) ma świetną jasność obietkywu co daje pełne kolory już w ciemnym pomieszczeniu. korzystam z niej zawodowo w szkoleniach - sale bywają ciemnawe a wyniki są b dobre i to podczas wyświetlania na projektorze. A w tv HD efekt jest zdumiewający, wszystko ostre i jasne. zdjęcia są b wysokiej jakości i ta kamera z powodzeniem może zastąpić dobry kompakt. tak więc 2 w 1 za bardzo rozsądne pieniądze. kupiłem także drugą taką kamerę do domu - rodzina jest z niej zadaowolona - bo jest tak dobra jak pisali to inni w swoich opiniach. nawet male dziecko umie robić nią filmy. łatwo również przegrywać filmy. ma dobry dżwięk z nagrań. wcześniej miałem 10 lat kamery cyfrowe sony i teraz jest mi dużo przyjemniej zprcować z samsungiem i dzięki temu urządzeniu nawet przekonałem się do marki jako takiej.

Polecam!

8. 5...1

kamerka pierwsza klasa. Jest to moja pierwsza kamera i jestem z siebie dumny, że po wielu poszukiwaniach zdecydowałem się na ten produkt. Super obsługa, mała, śliczna a poza tym naprawdę daje fajne możliwości. Tak do domu dla amatora naprawdę nic więcej nie potrzeba. Ja znalazłem ją w sklepie internetowym po 1369 zł. Pamiętajcie kupujcie karty pamięci klasy 6 do tego sprzętu.

9. 8...f

Mała o wysokich parametrach i dużej funkcjonalności. Poza tym standard full hd. Bogate wyposażenie. Cena także przystępna.

Pozakupowy problem z bateria rozwiazal serwis. szkoda tylko ze sama wymiana baterii trwala prawie 7 dni. No ale to przeciez nie wada produktu tylko producenta. I tak zdecydowalem na zakup drugiej baterii razem z ladowarka - tu jednak uwaga bo okazuje sie ze bateria ktora zakupilem AVACOM Samsung IA-BP85ST Li-ion 7.4V 850mAh - nie laduje sie w kamerze (!!!) wiec tylko w ladowarce i dodatkowo walsnie z ta bateria wystepuje problem wlaczenia - trzeba kilkukrotnie czasem jezdizc suwakiem "ON" zeby kamerke odpalic. Jakos nie reklamowalem tego... da sie zyc ale napewno nie jezeli mialo by to byc jedyna bateria. Obydwie dlugo pracuja...zobaczymy jak to bedzi ewygladac za jakis czas.... Chciałem mieć kamere HD bo monitor HD wisi dumnie na scianie. Bardzo spytne podlaczania sprawia ze mozemy odtwarzac nagrania albo przez kabelek z kamery albo przez stacje dokujaca - co polecam gdyz od razu mozna doladowac baterie. Przy dobrym oswietleniu dziennym obraz prezentuje sie wysmienicie. Torche gorzej z jakoscia obrazu jest przy ciemnych kadrach - niestety swiatlo i kamera musze isc w parze i nie ma co liczyc na kinowy efekt po zmierzchu ;) swietnie lezy w rece, obracany ekranik dotykowy bardzo sprytnie pomaga w ustawieniu parametrow obrazu lacznie z jakoscia nagrywanego filmu - 4 opcje do wyboru w tym opcja zwolnionego tempa (nie w HD) Ciekawy efekt ale raczej nie uzywany. Trzymanie tez ciekawe rozwiazne gdyz sam uchwyt na reke jest obracalny, wykrecajac go otrzymujemy ramie ktore swietnie sie sprawdza przy kreceniu od dolu (oczami psa). Wbudowane 8GB pamieci - mi wystarcza - pozatym dobrze sie archiwizuje na plytach typu DL czyli 8,5GB. Mozna wlozyc dodatkowa karte. ja posiadam 4GB - czyli najlatwiejsze archiwizowanie materialu na zwyklych plytach DVD 4,7GB. Troceh razi - ale niema porownania szerokosc obiektywu - to znaczy ze zeby nakrecic cala osobe trzeba sie troche bardziej oddalic... Co do samego formatu plikow w ktorym kamera arrchiwizuje filmy to *.MP4 -Kazde nacisniecie i REC i wylaczenie go archiwizuje dane w osobnym pliku po koleji opisujac numerami - co jest fajne bo latwiej wtedy namierzyc to co chcemy na liscie - przy podlgadzie na kamerze wyswietlaja piersze klatki ujecia co tez bardzo pomaga w lokalizowaniu. CO do pierwszej obrobki na razie uzywam i polecam QUICKTIME - szybko is sprawnie otweira *.mp4 i pozwala przyciac albo usunac niechciane chwile. Pozatym rowniez polecam towrzenie kilkuminutowych raczej niz kilkunastominutowch ujec - wlasnie zeby potem troche latwiej zarzadzac nagranym materialem przy edycji. Dodano fajny progrmik CYBERLINK'a do tworzenia calych filmow, laczeina sekwencji z wykorzystaniem przejsc itp. Wystarczy do przygotowania DVD, dodania muzyki, przygotwania opisow itp - jednak zawzse warto sprobowac co maja do zaoferowania lepsze narzedzia dostepne w sieci i na rynku. Oglen wrazenie jest takei ze jest dobrze i w pellni wystarcza na potrzeby rodzinno - wspomnieniowe przy zachowaniu swietnych