Telewizor LG 47LM960V

Przekątna: 47 cali, Rozdzielczość: Full HD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1000 Hz, Wi-Fi
4,92 5 0 3 opinie / Zadaj pytanie
4,9
Ostatnia cena:
6850,00 6587,62 7219,29 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

LG 47LM960V - Opinie

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG 47LM960V i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. iwona

telewizor super cena okazyjna +dodatki kamera kabel euro
    wieszak na 7 par okularów swietne 3d

Zalety
    • jakość dźwięku
    • jakość obrazu
    Wady
    • ostatnie sztuki
  2. Krystian44

Płynność obrazu tego tv bije na głowę pozostałem telewizory, których kupno rozważałem. Obraz jest po prostu świetny, to jest zdaje się zasługa MCI, człowiek wie że kupił coś co jest super. Mam nadzieję, że się nie popsuje, ani moje dzieci go nie uszkodzą.

Zalety
    • obraz przede wszystkim!
  3. herchd

porządny telewizor z technologią 3D. Podoba mi się pilot, który bardzo łatwo steruje się telewizorem a także surfuje po internecie. Podświetlenie NANO FULL LED - to nowość w tego typu podświetleniu, daje lepszą jakość oglądania, obraz jest jaśniejszy i płynniejszy. Jestem fanem kina akcji dlatego zależało mi na tym, żeby obraz był płynny np. przy scenach pościgów. LG mnie w pełni usatysfakcjonowało.