Telewizor LG 47LM960V

Przekątna: 47 cali, Rozdzielczość: Full HD, Matryca: LED, Odświeżanie: 1000 Hz, Wi-Fi
4,6 5 0 4 opinie / Zadaj pytanie

Zobacz inne produkty z kategorii Telewizory

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie LG 47LM960V i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Damian

Telewizor ciekawy , ładne kolory, ciekawy obraz , wiele opcji ustawienia i dopasowania obrazu. Możliwość oglądania filmów 3d , polecił bym ten telewizor do oglądania filmów z DVD Blu ray , podłączonego dysku albo pendriva. Po za tym po 4 latach użytkowania pojawił się pasek biały , który widac po dokładniejszym się przyjrzeniu , tak to nie przeszkadza , chyba,że obraz robi się cały czarny widac go wtedy
    Natomiast jak ktoś chce skorzystać z funkcji internetowego oglądania czego kolwiek na tym tv to się strasznie zawiedzie. Producent nie podaje ,że telewizor ma słabą pamięć podręczna i jeśli ktoś chce obejrzeć jakiś film z neta lub transmisje meczu , co chwile będzie mu się rozłączać i pokazywać informacje za mało pamięci . Niestety podłączenie tutaj dysku nic nie daje , czyli wcisneli ci mega drogi TV z smart tv , który jest niedopracowany pod tym względem . Chcesz dużo z internetu korzystać w tv polecam wybrać inny model

Zalety
    • jakość dźwięku
  2. iwona

telewizor super cena okazyjna +dodatki kamera kabel euro
    wieszak na 7 par okularów swietne 3d

• jakość dźwięku
    • jakość obrazu
    Wady
    • ostatnie sztuki
  3. Krystian44

Płynność obrazu tego tv bije na głowę pozostałem telewizory, których kupno rozważałem. Obraz jest po prostu świetny, to jest zdaje się zasługa MCI, człowiek wie że kupił coś co jest super. Mam nadzieję, że się nie popsuje, ani moje dzieci go nie uszkodzą.

Zalety
    • obraz przede wszystkim!
  4. herchd

porządny telewizor z technologią 3D. Podoba mi się pilot, który bardzo łatwo steruje się telewizorem a także surfuje po internecie. Podświetlenie NANO FULL LED - to nowość w tego typu podświetleniu, daje lepszą jakość oglądania, obraz jest jaśniejszy i płynniejszy. Jestem fanem kina akcji dlatego zależało mi na tym, żeby obraz był płynny np. przy scenach pościgów. LG mnie w pełni usatysfakcjonowało.