Teka Aquata EP - Opinie

wytrzymałość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Teka Aquata EP i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. margo

Zbyt krótki okres użytkowania by wyrazić opinię o trwałości produktu.

Zalety
    • ładna stylistyka
    Wady
    • brak czytelnej instrukcji montażu
  2. uzytkownik_anonimowy

Bateria aquata jak na pierwszy rzut oka wygląda dosyć masywnie...ale po zamontowaniu komponuje się bardzo ładnie(szczególnie do zlewów podwieszanych-polecam zlewy podwieszane serii teka linea). Można ją obracać o 180 stopni, dość duży wysięg i przepływ wody poprzez poszczególne filtry bądź sitka jest cichutki!!! Łatwo się czyści, bo nie ma żadnych pokręteł na ciepłą i zimną wodę po bokach, więc nie ma a wiele zakamarków do czyszczenia. Ogółem jestem zadowolona z zakupu i polecam!

Zalety
    • poczucie estetyki, wytrzymała, łatwo wyczyścić
  3. Smoła

W pierwszej chwili znajomi chcą nalewać z niej piwo :-D, potem się dowiadują, jak ją uruchomoić, a na końcu ze smutkiem dowiadują się, że leci z niej tylko woda.
    Ocena subiektywna (więc nie jest zaletach):
    +Jak się wie, jak ją używać (ja nie miałem najmniejszych problemów) jest bardzo wygodna.
    + bardzo oryginalny projekt

Zalety
    • ++ bardzo szybka reakcja na regulację wody (zawór jest jakieś 3 cm od wylewu) - zmieniasz i już masz, nie trzeba czekać, aż zleci.
    • + nie ma szybko psującej się, wyciąganej końcówki
    • + mocowanie bez użycia narzędzi (nie licząc robienia dziury w zlewie)
    • + pasuje do otwartych kuchni - nie przypomina z daleka baterii
    Wady
    • - pomiędzy samą baterią, a zlewem jest biała uszczelka => rzuca się trochę w oczy. Mogła by być szara, albo srebrna.
    • - mój egz. miał krzywo przykręcony "kurek" => po 2 m-cach odczepił się (wystarczyło odkręcić śrubkę, założyć i śrubkę wkręcić prosto => od 4 m-cy ani drgnie) obciąłem za to gwiazdkę, bo śrubka było krzywo wkręcona z b.dużą siłą prawie niszcząc gwint.
    • - brak oznaczenia w którą stronę ciepła, a w którą zimna woda (trzeba pamiętać, albo podłączyć standardowo).