Który ma działanie Ochronne, Wzmacniające. Typ włosów: Osłabione, Zniszczone. Pojemność 350ml

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie GREEN PHARMACY Szampon do włosów osłabionych i zniszczonych RUMIANEK LEKARSKI 350ml i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. HALINKA

SUPER

2. Domi

3. An...

Ma łagodny sklad - co najważniejsze szampon nie zawiera SLS. Jednak po dluższym stosowaniu wlosy sa po nim lekko sztywne i wymaga używania odżywki/maski, żeby byly miekkie - za to minus (jendak to też zależy od twardości wody)

Zalety
    • bez sls
  4. ania

dobry, delikatny szampon, polecam!

5. Małgorzata

świetny, gorąco polecam produkty tej firmy

6. JB

Jestem zadowolona.

7. ktoś

Wreszcie znalazłem najlepszy szampon dla siebie. Zdziwiłem się bo był w promocji - 5 zł. Po pierwszym umyciu już wiedziałem że ten szampon będzie genialny. Żaden poprzedni nie dodał mi takiego blasku i odżywienia, chociaż może włosy się lekko puszą, ale mnie to nie przeszkadza. Polecam z całego serca, może się okaże że dla kogoś to najlepszy szampon, jak dla mnie ;)

• zapach
  8. Kinia

naturalny szampon, bardzo dobry szczególnie dla włosów zniszczonych. Super cena polecam

Zalety
    • bez sls
    • zapach
  9. Wiktoria

Polecam, wydajny szampon :)