Zawód inwestor giełdowy

Elder Alexander, rok wydania 2006, oprawa twarda z obwolutą, format 16.0x23.0cm, wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna Oddział Polskich Wydawnictw Profesjonalnych
4,5 5 0 4 opinie / Zadaj pytanie
4,5
4 opinie
Ostatnia cena: 66,93 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Ekonomia i biznes

?

akcja
fabuła
Liczba głosów: 4 Liczba opinii: 4
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zawód inwestor giełdowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. stanislaw__2006
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Książkę odbieram bardzo pozytywnie. Jest napisana głownie dla graczy którzy mają już jakieś pojęcie na temat inwestowania. Choć czytelnik który dopiero chce zacząć grać na giełdzie też odnajdzie się w tej książce i wyniesie z niej cenne informacje.

  Zalety
  • dobrze napisana, do wielokrotnego czytania
 2. idyt
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo dobra książka dla osób, które chciałyby zgłębić tajniki inwestowania na giełdzie papierów wartościowych, jak również poszerzyć wiedzę już posiadaną. Książka mimo że napisana bardzo zrozumiałym językiem, jest na bardzo wysokim poziomie merytorycznym (nie jest to lanie wody, ani informacje ogólne). Zawiera praktyczne wskazówki, porady, strategie finansowe jak i psychologiczne zagrywki. Warta przeczytania.

  Zalety
  • łatwość zrozumienia, rzetelność informacji, dobrze napisana, do wielokrotnego czytania
 3. Puchatek23
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Książka w sam raz aby poznać tajniki giełdy od podszewki. Łatwo i bardzo przyjemnie się ją czyta. Jako pierwsza książka dla osób które zaczynają przygodę z grą na giełdzie nadaje się w sam raz.

  Zalety
  • łatwość zrozumienia, dobrze napisana, świetny wygląd
 4. lukasz_lulu
  Ocena:
  3/5 Wystawiono

  Książka dla tych, którzy wiedzą już co to giełda i teraz chcą już na niej zarabiać. Autor porusza wiele tematów począwszy od psychologi tłumów kończąc na analizie technicznej rynków. Generalnie nie znajdziemy w niej jednak nic nowego co w wielu innych książkach o tej tematyce. W gruncie rzeczy gra na giełdzie jest bardzo nudnym i monotonnym zajęciem dlatego. Stad też tematyka książek dla inwestorów jest zazwyczaj bardzo podobna.

  Zalety
  • łatwość zrozumienia, rzetelność informacji, dobrze napisana, do wielokrotnego czytania
  Wady
  • nic nowego