Zawód inwestor giełdowy

Elder Alexander, rok wydania 2006, oprawa twarda z obwolutą, format 16.0x23.0cm, wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna Oddział Polskich Wydawnictw Profesjonalnych
4,5 5 0 4 opinie / Zadaj pytanie
4,5

Zobacz inne produkty z kategorii Ekonomia i biznes

akcja

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Zawód inwestor giełdowy i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Puchatek23

Książka w sam raz aby poznać tajniki giełdy od podszewki. Łatwo i bardzo przyjemnie się ją czyta. Jako pierwsza książka dla osób które zaczynają przygodę z grą na giełdzie nadaje się w sam raz.

Zalety
    • łatwość zrozumienia, dobrze napisana, świetny wygląd
  2. stanislaw__2006

Książkę odbieram bardzo pozytywnie. Jest napisana głownie dla graczy którzy mają już jakieś pojęcie na temat inwestowania. Choć czytelnik który dopiero chce zacząć grać na giełdzie też odnajdzie się w tej książce i wyniesie z niej cenne informacje.

Zalety
    • dobrze napisana, do wielokrotnego czytania
  3. lukasz_lulu

Książka dla tych, którzy wiedzą już co to giełda i teraz chcą już na niej zarabiać. Autor porusza wiele tematów począwszy od psychologi tłumów kończąc na analizie technicznej rynków. Generalnie nie znajdziemy w niej jednak nic nowego co w wielu innych książkach o tej tematyce. W gruncie rzeczy gra na giełdzie jest bardzo nudnym i monotonnym zajęciem dlatego. Stad też tematyka książek dla inwestorów jest zazwyczaj bardzo podobna.

Zalety
    • łatwość zrozumienia, rzetelność informacji, dobrze napisana, do wielokrotnego czytania
    Wady
    • nic nowego
  4. idyt

Bardzo dobra książka dla osób, które chciałyby zgłębić tajniki inwestowania na giełdzie papierów wartościowych, jak również poszerzyć wiedzę już posiadaną. Książka mimo że napisana bardzo zrozumiałym językiem, jest na bardzo wysokim poziomie merytorycznym (nie jest to lanie wody, ani informacje ogólne). Zawiera praktyczne wskazówki, porady, strategie finansowe jak i psychologiczne zagrywki. Warta przeczytania.