Monitor ASUS 24" VE248H (90LMC3101Q01041)

Przekątna monitora: 24 cale, Technologia: LED, Rozdzielczość: 1920x1080, Czas reakcji: 2ms, Matryca: TN, Głośniki: Posiada wbudowane głośniki
3,3 5 0 3 opinie / Zadaj pytanie
3,3

Zobacz inne produkty z kategorii Monitory

jakość obrazu

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie ASUS 24" VE248H (90LMC3101Q01041) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Posiadam dwa monitory, działają świetnie. Ghosting występujący w niektórych modelach można z łatwością naprawić dokonując pojedynczej zmiany ustawień.

Zalety
    • czas reakcji
    • dodatkowe złącza
    • szereg dodatkowych złącz

Występujący w tej serii monitorów ghosting jest zbyt uciążliwy do codziennego użytkowania. Sugerowanie się wyglądem oraz czasem reakcji było moim błędem podczas dokonywania zakupu.

Zalety
    • szereg dodatkowych złącz
    Wady
    • ghosting
    • jakość obrazu
    • ruwnomierność podświetlenia

Monitor posiadam od dłuższego czasu, dużo gram w gry więc dobry monitor to podstawa. W moim odczuciu monitor jest wystarczający dla przeciętnego gracza w produkcję typu FPS tj. Battlefield, Call of Duty, Counter Strike, jak i do produkcji RPG tj. Wiedźmin, The Elders Scrolls. Myślę, że monitor jest wart polecenia.

• czas reakcji
    • dodatkowe złącza