Garmin nuvi 255 T (010-00717-11)

4,0 5 0 1 opinia / Zadaj pytanie
4,0
1 opinia
Ostatnia cena: 799,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

?

ekran
łatwość obsługi
Liczba głosów: 0 Liczba opinii: 1
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Garmin nuvi 255 T (010-00717-11) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. 4...f
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Wbudowana mapa w Polsce jest całkiem poprawna, ale są lepsze. Dobrze działa wyszukiwanie np. stacji bezynowych, ale nie ma informacji o radarach.
  Natomiast jeśli potrzebujecie nawigacji do jazdy po Europie to naprawdę polecam. Ja używam jej we Francji i szczerze mówiąc po miesiącu używania nie wyobrażam sobie jazdy samochodem bez tego sprzętu. Świetnie wytycza trasy i wynajduje adresy, ma obszerną bazę stacji benzynowych, hoteli, dworców kolejowych, sklepów itp.
  Samo urządzenie oceniam bardzo dobrze. Wyświetlacz bardzo wyraźny (oświetlenie dzienne i nocne). Obsługa intuicyjna, dużo wygodnych funkcji. Szybko łapie sygnał z satelity (ze 2 razy zdarzyło się że miał jakieś chwilowe problemy) i szybko wytycza trasę i szybko ją przelicza jeśli źle pojedziemy.
  Jedyny mankament to informacje o korkach. W Polsce oczywiście nie działa to w ogóle, ale testowałem również w Niemczech oraz Francji z bardzo mizernym efektem. Coś tam niby pokazuje, ale niewiele to ma wspólnego z rzeczywistością.