Ekspres Saeco Incanto HD8917/09 Stal Szlachetna

4,3 5 0 149 opinii / 14 pytań
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Ekspresy ciśnieniowe

wygoda
jakość wykonania

Spełnia oczekiwania, prosty, funkcjonalny.
    Z minusów na pewno głośność pracy, oraz brak możliwości konfiguracji w pamięci własnych preferencji napoi, wspominam o tym ponieważ do latte czy cappucino w mojej ocenie dozowana jest zbyt duża ilość mleka.

2. Jola

Łatwy w obsłudze intuicyjne menu. Parzy wyborną kawę.Jestem w pełni zadowolona z możliwości sprzętu .Jedyny mankament jaki zauważyłam po dwóch tygodniach użytkowania to rysująca się podstawa pod filiżankę.

Zalety
    • jakość wykonania
    • spienianie mleka
    • wygoda
    Wady
  3. zbigniew

Kawa z tego ekspresu jest super. Miłe zaskoczenie. Trochę trudne jest jego początkowe poznanie. Jednak już po zaprogramowaniu jest z górki. Trochę słabe wrażenie robią plastiki z których jest wykonany.

• spienianie mleka
    • wygoda
    Wady
    • czyszczenie
    • jakość wykonania
  4. Elzbieta

To jest moj pierwszy ekspres cisnieniowy.ale jestem bardzo zadowolona.Dziala bez zarzutow,prosty w obsludze,instrukcja po polsku,a kazdy rodzaj kawy jest przepyszny.Polecam kazdemu kto ma zamiar kupic taki ekspres.

5. Krysia

mam ten expres dopiero od tygodnia i jeszcze dokładnie się z nim nie zapoznałam, Kawa jest b.dobra. Wcześniej miałam ekspres Nivona, który był zdecydowanie prostszy. można się przyzwyczaić. Jest ok.

6. Iwona 71

Trochę za krótko posiadam ekspres aby wystawić obiektywną opinię. Jakość wykonania, łatwość obsługi , smak kawy - oceniam bardzo dobrze. Bardzo ładny , estetyczny wygląd. Jestem zadowolona.

7. maciej

Bardzo fajny produkt. Metalowa obudowa dodaje uroku. Łatwość obsługi , szybkie dostosowanie do własnych potrzeb są dużym atutem. pyszne cappucino w zasięgu ręki co dzień :) pychotka

8. A.

Jestem zadowolona z ekspresu. Ogólnie oceniam go pozytywnie, mankamentami są szybkie rysowanie podkładki na okapnik i dość głośne mielenie kawy, rekompensuje to jednak smak kawy.

9. Jarek

Zdecydowanie polecam. Prosty w obsłudze, cichy, a jednocześnie oferuje sporo możliwości jeśli chodzi o rodzaje serwowanej kawy.

• wygoda

To mój kolejny ekspres.Wczesniej używałam przelewowych a ostatnio ciśnieniowy, ale z Delonghi i kolbowy,wiec mam jakąś tam skalę porównawczą.Może najpierw o nieznacznych wadach.Tacka ociekowa zapełnia sie bardzo szybko,chociaz jest całkiem przyzwoitych rozmiarów.Myslę ,ze głownym powodem jest nie tylko ilość zaparzanych dziennie kaw ,ale fakt,iż ekspres posiada system samoczyszczenia i po kazdym załączeniu i wyłączeniu ocieka woda.Jest na to rada.Jeżeli już wiesz o tym fakcie podkładaj po prostu male naczynie i problem rozwiązany:)Tym bardziej ,ze ekspres wchodzi w stan gotowośi lub wyłązenia i smiało mozna rozpoznać ten moment:)
    Tacka niezaleznie od używanych naczyń do napojów rzeczywiście szybko ulega porysowaniu,nie jest to jednak mankament ,wpływający na praktyczną stronę raczej estetyczną.Niektórzy uważają,ze młynek chodzi głośno.Nie popieram tego faktu,gdyż przykrywka młynka jest wygłuszona plastikiem od spodu i sprawuję się na prawde przyzwoicie.Myślę ,ze kolejnym małym mankamentem ,którego nie można przewidzieć,a wychodzi w praktyce jest fakt,iż naczynie na wode przy dużej uzywalności osób,mogloby być wieksze.Oczywiście1,8l na pierwszy rzut wydaje sie całkiem spora objętością,ale.......przy systemie samoczyszczenia ,wody zuzywa troszke wiecej.Nie przeszkadza to jeżeli z ekspresu korzysta 1 dwie osoby ,ale przy większej ilości może być drobnym defektem.Oczywięcie można kupić" kolegę " z tej serii z większym pojemnikiem,ale stracimy na gabarytach,a tak mamy zgrabne urzadzonko,które jest na prawde wielofunkcyjne.
    Przejde do zalet,chociaz juz o niektórych wspomniałam.
    Małe gabaryty.System samoczyszczący.Mozliwośc korzystania z filtra wody.(wymiana po 5000...pamiętajmy ,ze te 5000 to filizanki ok100g...wiec przmnażajmy jesli uzywamy kubki.. i .czas na wymianę filtra może się niemiłosiernie skrócić:)
    Części plastikowe wykonane z plastycznego materiału i rzeczywiście bardzo fajna i prosta obsługa "rozbierankowa" pojemnika na mleko,który nie posiada uchwytu...ale za to miesci się na drzwiach lodówki:)
    Wybór kaw świetny.Mamy podstawy, a po za tym opcję gorącej wody i mleka,które możemy sami regulować i wymyślać napoje mlleczne i kawowe do woli:) a do tego zaprogramowac i zapamiętać.Zwracam uwagę na Kawę.Jest to podstawowy problem niewyrafinowanych kawoszów(w tym mój:))Może być ekspres z kosmosu za kilkadziesiat tysięcy..jeżeli nie uzyjemy ulubionej kawy..to nic z tego...Jezeli wsypiemy mieszanki o kwaskowatym posmaku a oczekujemy korzenno ,czekoladowo,gorzkiego .....to bedziemy niezadowoleni.
    Acha..bardzo ładnie spienia mleczko.Tylko musi być schłodzone.
    Reasumując.W tym przedziale cenowym nigdzie nie znajdziemy lepszego .Typowałam kilka ..i padło na ten!!!!Z tej serii pozostałe kosztują drożej od kilkuset zł w zwy... a tak na prawdę moga róznić sie tylko wiekszym pojemnikiem na wodę ,większą możliwością wyboru poziomu młynka np. nie 5 a 13(kto to wyczuwa swoim podniebieniem?chyba jakiś wyznawca mielonego poziomu hihi),większym pojemnikiem na fusy,uchwytem przy dzbanku na mleko no i...elektronicznym wyświetlaczem monitującym każdą czynność,który....z reguły pierwszy sie psuje ,co potwierdzaja opinie użytkowników.Tutaj mamy skromny wyświetlacz z symbolami łatwo przyswajalnymi.Acha..najwazniejsze .Pojemnik na mleko posiada opcje samoczyszczenia.....ale to ty decydujesz czy chcesz za kazdym razem ,czy po kilku razach czy po kilkunastu.Tak,ze Seaco Incanto 8917/09 to świetny wybór .POLECAM!
    p.s
    Na pewno zdarzaja sie nietypowe sytuacje, takie jak awarie okreslonych częsci albo serii...ale po to sa serwisy i gwarancja.Nie jest to absolutnie znamienne przy tym modelu jak widac zreszta z powyższych i poniższych opini.Pozdrawiam .Kawoszka.