Ekspres Saeco Incanto HD8917/09 Stal Szlachetna

4,3 5 0 149 opinii / 14 pytań
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Ekspresy ciśnieniowe

wygoda
jakość wykonania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Saeco Incanto HD8917/09 Stal Szlachetna i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Marta

Bez polskiego menu i po pół rogu był już 3 razy w serwisie więc zdecydowanie nie polecam

Wady
    • wygoda
  2. Tom

Zapomniałem dodać - filtr do tego ekspresu trzeba wymieniać co 3 m-ce, koszt 70zł, wiem bo właśnie szukam w necie gdzie najtaniej kupić. Więc dodatkowy miesięczny koszt użytkowania to 23 zł - KPINA.

Expres zakupiony w grudniu 2018 i już trzeci raz trafił do serwisu a mamy marzec 2019.Sama nie wiem co z tym robić.Nie polecam

4. Anna

Po pół roku podstawa strasznie się porysowała przez co wygląda jak 10 letni ekspres

5. Marian

W serwisie już miesiąc czasu i żadnej informacji więc za serwis nie polecam

6. Marek

Jak dla mnie to kawa jest zbyt zimna mimo ustawienia najwyższej temperatury, czy Wy też tak macie? Nie wiem czy go reklamować a kawę piję tylko gorącą

7. Wojciech

Niecały rok użytkowania i 2 naprawy. wada konstrukcyjna tak powiedziano w serwisie.

8. Mandy 13

Dlaczego ??? Filips, swego czasu renomowana firma, wypuszcza do klienta wadliwy sprzęt!!! Po 10 kawach wszystko cieknie!!! O zgrozo, nawet przewodami zasilającymi!!! Nie tylko nie cieszę się z przyjemności picia kawy, to jeszcze muszę biegać do serwisu. Zdecydowanie polecam ten sprzęt tym,którzy mają zdrowe nerwy, dużo wolnego czasu, nie lubią kawy i kochają Filipsa.

9. Maciej

Za trwałość daje 1, był już 3 razy w serwisie przez dwa miesiące,cały czas coś innego się dzieje. Kawy są zimne pomimo ustawienia na najwyższą temperaturę i na dodatku jest bardzo głośny. Poprzednio miałem młynek stalowy i był cichszy od tego. Ciężko się wyjmuje ten cały zaparzacz, mam wrażenie się coś urwie. Miałem do wyboru tańszej marki i niby lepszej ale teraz już wiem, że nie potrzebnie sugerowałem się marką

10. Adam

Strasznie się rysuje a kawę kupujcie tylko bardzo dobrej jakości bo młynek się rozsypie jak u mnie