Ekspres Saeco Incanto HD8917/09 Stal Szlachetna

4,3 5 0 149 opinii / 14 pytań
4,3

Zobacz inne produkty z kategorii Ekspresy ciśnieniowe

wygoda
jakość wykonania

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Saeco Incanto HD8917/09 Stal Szlachetna i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Expres zakupiony w grudniu 2018 i już trzeci raz trafił do serwisu a mamy marzec 2019.Sama nie wiem co z tym robić.Nie polecam

2. Marek

bardzo smaczna kawa, wygodny pojemnik na mleko.

3. Maciej

Mam od 5 miesięcy więc nic o trwałości nie napiszę. Nie mam porównania do zbyt wielu produktów więc niech każdy traktuje tą recenzje z dystansem z zalet to... mieli kawę, jest smaczna ...tyle... jak coś działa to nad czym się rozpisywać... Wady: 1.) ciut za nisko wylewka, wielkich kubków na latte nie podstawię sprawdźcie sobie może nie macie takich kubków jak ja i problemu nie ma :) 2.) pojemnik na mleko, jak miałbym wybrać jeszcze raz to wybrał bym opcje z rurka wkładaną do kartonika, czyszczenie pojemnika to gehenna (zakładam tylko jak są goście) samemu nauczyłem się robić kawę zwykłą i dolewać mleko z lodówki 3.) CENA FILTRÓW sprawdźcie ile kosztują to dowiecie się czemu piszę z CapsLockiem 100zł za filtr ...poje...o ich. ale ogólnie oceniam ekspres dobrze

4. Bartek

Około rok temu zakupiliśmy ekspres do kawy Saeco incanto i byliśmy w pełni zadowoleni z designu lecz bardzo szybko pojawiły się zarysowania na podstawce pod filiżanki, ogólnie spełniał swoją rolę całkiem przyzwoicie aż do czasu gdy regulacja do wysokości kubków całkowicie opadła na dół i wtedy zaczęły się problemy. Ekspres wciąż był na gwarancji więc otrzymaliśmy nowy egzemplarz, po czym po kilku pierwszych zrobionych kawach pojawiła się woda pod ekspresem oraz w pojemniku ze zmielona kawą. Także w mojej opinii kawa jak najbardziej ok oraz design, lecz trwałość sprzętu praktycznie żadna i zdecydowaliśmy na zmianę marki na siemens.

Zalety
    • bardzo łatwe czeszczenie
    • bardzo wygodny pojemnik na mleko
    • czyszczenie
    • czyszczenie karafki z mlekiem
    • dostęp do wszystkich funkcji od przodu
    • jakość wykonania
    • latte i cappucino
    • ładny design
    • łatwość utrzymania w czystości
    • małe zużycie wody w trakcie czyszczenia
    • mały pojemnik na wodę
    • możliwość zaprogramowania objętości kawy
    • parzy wyśmienitą kawę
    • prosta obsługa
    • przejrzyste i intuicyjne menu
    • pyszna kawa
    • samoczyszcnie
    • spienianie samego mleka
    • wyjmowany blok zaparzający
    Wady
    • brak kawy z mlekiem ala w mc donalds
    • cichy
    • głośno spienia mleko do kaw mlecznych
    • głośny
    • nieduży pojemnik na ziarna kawy
    • niezbyt cichy
    • szybko rysująca się podstawa ociekacza
    • szybkość i głośność pracy
  5. Karl

Jest naprawdę super :)
    Dobra cena , fajne wykonanie, cichy młynek i pyszna kawa :)

6. Andrzej

Produkt godny polecenia

Zalety
    • jakość wykonania
    • spienianie mleka
  7. Mariusz

Produkt bardzo dobry, spełnia oczekiwania, dobrze wykonany.

8. Regina

to już mój drugi Saeco spełnia moje oczekiwania jest godny polecenia

Zalety
    • jakość wykonania
  9. czes4

Dobry produkt,ale niestety instrukcja obsługi jest zbyt lakoniczna,a do tego wykorzystanie pewnych funkcji nie jest takie proste.

10. Lukas

Używam go pół roku ale najbardziej denerwujące jest czyszczenie spieniacza brak jest opcji czyszczenia tylko trzeba czekać aż się kawa zrobi żeby nacisnąć że chcesz wyczyścić i mamy na to tylko 9sek jeśli odejdę nie ma wtedy opcji go wyczyścić. Kolejna sprawa to smak kawy... Nie ważne jakich ziaren użyjemy smak jest taki sam :(