Retimax 1500 maść ochronna z witaminą A 30g

szybkość działania

Chcę napisać opinię + 9 CeneoPunktów Za wystawienie opinii otrzymasz 9 CeneoPunktów. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

1. Monika

dobrze natłuszcza i regeneruje skórę, używałam go jako maści pielęgnacyjnej dla niemowlaków, a teraz do suchych pięt, spękanych dłoni i spierzchniętych ust

2. Sabina

Tania, łatwa w aplikacji maść pomagająca uporać się z niewielkimi problemami miejscowego przesuszenia skóry. Szybko się wchłania, nie jest lepka.

Używam regularnie. Niezastąpiony przy suchej skórze, podrażnieniach. Doskonale natłuszcza, często kładę na noc traktując jak witaminowy kompres

4. Katarzyna

Skuteczna maść na pękającą i przesuszoną skórę. Polecam, bo jest tani i pomocny. Wystarczy na noc posmarować i założyć bawełniane rękawiczki :)

5. Diana

moje odkrycie ostatnich dni. suche skórki na ustach, suxhe skórki wokól paznokci, wysuszona miejscowo skóra - na wszystko działa rewelacyjnie.

6. An...

Retimax maść z witaminą A poleciłabym każdemu kto ma przesuszoną i wymagającą skórę. Regeneruje w tempie ekspresowym. Polecam jak najbardziej.

7. aga

szczerze polecam, apteka gemini najlepsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8. Aleksandra

to zwykłą maść ochronna z wit. A - cudów spodziewać się nie można, ale spełnia swoją rolę: nawilża, chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Zalety
    • szybkość działania
    • tani
  9. Stenka

Tani produkt, doskonale natłuszcza i regenreuje zniszczoną skórę, stosuję ją aby poprawić jakość skóry po stosowaniu maści sterydowych

Zalety
    • łagodzi podrażnienia
    • natłuszcza
    • nawilżenie
    • tani
  10. Katarzyna

na pewno lepiej się opłaca zakupić online niż w stacjonarnej, ciężko ocenić produkt zanim się go zużyje, ale mam nadzieję, że działa.