Retimax maść ochronna z witaminą A 30g

szybkość działania

1. Sabina

Tania, łatwa w aplikacji maść pomagająca uporać się z niewielkimi problemami miejscowego przesuszenia skóry. Szybko się wchłania, nie jest lepka.

Używam regularnie. Niezastąpiony przy suchej skórze, podrażnieniach. Doskonale natłuszcza, często kładę na noc traktując jak witaminowy kompres

3. Diana

moje odkrycie ostatnich dni. suche skórki na ustach, suxhe skórki wokól paznokci, wysuszona miejscowo skóra - na wszystko działa rewelacyjnie.

4. An...

Retimax maść z witaminą A poleciłabym każdemu kto ma przesuszoną i wymagającą skórę. Regeneruje w tempie ekspresowym. Polecam jak najbardziej.

5. aga

szczerze polecam, apteka gemini najlepsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. Aleksandra

to zwykłą maść ochronna z wit. A - cudów spodziewać się nie można, ale spełnia swoją rolę: nawilża, chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

• szybkość działania
  7. Stenka

Tani produkt, doskonale natłuszcza i regenreuje zniszczoną skórę, stosuję ją aby poprawić jakość skóry po stosowaniu maści sterydowych

• łagodzi podrażnienia
    • natłuszcza
    • nawilżenie
  8. Katarzyna

na pewno lepiej się opłaca zakupić online niż w stacjonarnej, ciężko ocenić produkt zanim się go zużyje, ale mam nadzieję, że działa.

9. asia

Bardzo skuteczna maść. Używam jej na moje zmiany azs. Nawilża, łagodzi podrażnienia, odżywia. Skuteczny produkt w przystępnej cenie.

10. Żaneta

super regeneruje sucha , zrogowaciała skóre, moj problem z łokciami znikąl po 2 tygodniach stosowania

• szybkość działania
    Wady