Retimax 1500 maść ochronna z witaminą A 30g

szybkość działania

1. Patty

Smarując twarz wieczorem rano skóra jest aksamitnie gładka. Idealnie pomaga przy przesuszonych ustach. Pomogła również na mega wysuszone ręce mojego męża które były szorstkie. Po codziennym stosowaniu na noc przez około miesiąc widać znaczną różnice. Na pewno będe do niej wracać. Polecam w 100% do tego ta śmiesznie niska cena za takie cudo 😊

Zalety
    • świetnie nawilża, skóra po niej jest aksamitna
    Wady
    • opakowanie które się dziurawi
  2. Beata

kupiłam go na małe czerwone krostki na udach, bo podobno to niedobór wit. A, a ta maść jest właśnie z tą witaminą. Stosuję od kilku dni i nie widzę wielkiej poprawy. może trzeba jeszcze dłużej na nią poczekać :)

3. U...o

Niska cena przy bardzo dużej zawartości witaminy A. Retimax 1500 kiedyś bardzo mi odpowiadał. Obecnie po 3 użyciach trochę podrażnia mi skórę. Chyba dla mnie nie nadaje się do codziennego stosowania, ale nie zamierzam z niego rezygnować.

• szybkość działania
    • tani
  4. Apolonia

Retimax 1500 maść lekarz zalecił mi przy moich spuchnietych nogach z żylakami i bardzo suchym naskórkiem.Smaruję nogi dwa razy dziennie cienką warstwą.Moja skóra stała się elastyczna,natłuszczona.Zażywam jednocześnie tabletki na lepsze krążenie w nogach.Z uwagi na zbyt krótkie używanie leków nie mogę do końca ocenić mojego leczenia.

5. Grażyna

masc retimax z witamina a jest tania i skuteczna na pekajace kaciki, nieiwelki wypryski, skaleczenia, przyspiesza gojenie sie, wlaczy z sucha skora. mozna ja z powodzeniem stosowac na twarz. ma naprawde wiele zastosowan. polecam.

6. Aleksandra

bardzo dobra maść do zadań specjalnych, super łagodzi wszelkie podrażnienia, rewelacyjna na zajady i pęknięcia okolic ust. Następnego dnia nie ma po nich śladu. Polecam.

Zalety
    • łagodzi podrażnienia

Super krem z największą ilością witaminy A,skuteczny na suchą skórę rąk,buzi i nie tylko,przyśpiesza gojenie się. Wygładza i natłuszcza skórę,wszechstronne działanie.

• natłuszcza
    • nawilżenie
    • przyśpiesza regeneracje
    • tani
    Wady
    • opakowanie
    • tubka się dziurawi
  8. Małgorzata

Super maść z retinolem. Rozjaśnia przebarwienia, likwiduje szorstkość skóry. Stosuję w formie maseczki na twarz i nawet jako krem do rąk i stóp na noc. Rewelacyjne działanie.

9. Monika

dobrze natłuszcza i regeneruje skórę, używałam go jako maści pielęgnacyjnej dla niemowlaków, a teraz do suchych pięt, spękanych dłoni i spierzchniętych ust

PRAWDZIWA OPINIA!!! Niestety portal Wizaż usuwa wszystkie negatywne opinie na temat tego produktu - gorszego ohydnego śmierdzącego mazidła nigdy nie używałam, nie jest wart nawet złamanego gorsza! Nie działa, jest tłusty i lepiący, nawet wrogowi nie życzę aby trafił na ten produkt

Wady
    • łagodzi podrażnienia
    • skuteczny
    • szybko goi moje ręce