Allegra 120 mg 10 tabl

4,5

szybkość działania

1. Myroslava

Nie powoduje senności, nie usypia. Bardzo polecam!

2. Teresa

jedyny lek tak dla mnie skuteczny,moge brac go w dzień i prowadzic samochówd bez obaw że zasnę

Zalety
    • nie usypia
  3. Gosia

Działa na alergię, a wzięty, kiedy zaczyna się coś dziać w moim nosie nie dopuszcza do rozwoju infekcji. Nie usypia. To moja subiektywna opinia.

4. S.

Bardzo dobry lek na katar alergiczny. Skuteczne działanie już po około 30 min, utrzymuje się do 12-24 godzin (w zależności od stężenia alergenu)

5. asia

Nie powoduje senności, działa bardzo szybko, już nawet po 5 minutach. Stosuję od kilku lat w okresie maj-lipiec i jestem zadowolona. Polecam!!!

6. iva97

jedyny lek na alregie bez recepty, ktory mnie nie usypia, nie otumania, a pomaga na alergie.

Zalety
    • - nie powoduje senności
    • nie usypia
    • szybkość działania
  7. Ł...z

W okresie wiosenym zawsze dopadają mnie objawy alergi, dzięki temu lekowi wszystko jest ok.

Zalety
    • - działa
    • nie usypia
    • szybkość działania
  8. j...r

Lek stosuję od kilku miesięcy. Faktycznie pomaga, choć czasem, w wyjątkowych przypadkach, muszę jeszcze dodatkowo zażyć calcium allergo plus.

9. Youna

Niestety lek jest dość drogi, trzeba szukać w aptekach w niższej cenie. Skuteczność umiarkowanie dobra. Skutków ubocznych nie obserwuję.

10. Joanna

Jak dla mnie, to jeden z najlepszych leków na alergię dostępny bez recepty. Nie powoduje senności oraz nie zatrzymuje wody w organizmie.