Allegra 120 mg 10 tabl

4,5

szybkość działania

1. Kasia

Działanie przeciwalergiczne. Likwiduje na kilka godzin objawy kataru siennego czy łzawienia oczu. Duża zaleta, że nie ma po nim działania obocznego w postaci senności.

2. Kasia

3. Vronek

Lek jest przeze mnie stosowany od dawna i zawsze działa, choć muszę przyznać, że nie jestem ciężkim przypadkiem.

Zalety
    • - nie powoduje senności
    • nie usypia
    Wady
  4. Anonimowy

Skuteczny preparat antyhistaminowy stosowany na objawy alergii wziewnej, tj. świąd i pieczenie oczu, katar.

Zalety
    • - nie powoduje senności
    • nie usypia
  5. iki

Mój ulubiony lek przeciwalergiczny. Nie usypia, nie powoduje spadku koncentracji. Wystarczy jedna tabletka dziennie. Cena za 10 tabletek - bardzo przyzwoita.

6. Agnieszka

bardzo skuteczny przeciwhistaminowy lek, polecam wszystkim borykającym się z problemami alergicznymi, naprawdę działa i jest lekiem dostępnym bez recepty

7. Marts

Jestem zadowolona, że mogłam dostać większą ilość leków, bez których nie mogłabym wychodzić na zewnątrz

8. Mateo

Allegrę kupuję już od lat. Działa na mnie. Niweluje pojawiające się na skórze bąble i zaczerwienienia.

Zalety
    • - bez recepty
    • - nie powoduje senności
  9. agata

Świetny zamiennik Flonidanu. Podczas stosowania brak uczucia senności oraz dobre samopoczucie. Zdecydowanie osłabiona reakcja alergiczna.

10. Zzz

Według mnie jeden z lepiej działających na mnie leków na alergię, nie usypia i skutecznie działa.

Zalety
    • - nie powoduje senności
    • nie usypia