Allegra 120 mg 10 tabl

4,5

szybkość działania

1. Halina

Super lek ,dla mnie bardzo pomógł.Nigdy nie mialam alergii , teraz mnie dopadła ,więc zastosowałam ten lek.No i wielka ulga-katar i kichanie uciekło.

Zalety
    • - działa
    • - nie powoduje senności
    • bez recepty
    • działa prawie natychmiastowo
    • działa wszechstronnie na wszystkie objaw
    • łagodzi
    • można długo stosować
  2. Vronek

Ostatnio mam wrażenie, że działanie wystarcza na krótko, ale używam już długo i zawsze świetnie działało. Mogliby wprowadzić opakowanie ekonomiczne.

Zalety
    • - nie powoduje senności
    • nie usypia
    Wady
  3. Joasia

Tabletki na alergię Allegra są skuteczne. Mnie pomagają na katar i swędzącą skórę podrażnioną słońcem. Zażywane rano nie powodują senności i zmęczenia. Polecam za skuteczność i dobrą tolerancję.

4. Iss

Lepsze od innych antyalergicznych, ponieważ człowiek nie jest tak senny. Dodatkowo lekarka kazała brać tylko kiedy trzeba, więc np. w deszczowe dni, kiedy nie lata tyle pyłków, leku nie biorę.

5. Helena

Ten produkt przeciw alergii też zamawiam częściej latem, ale zdarza się , że zamawiam w ciągu roku , ale w mniejszych ilościach, jest skuteczny, nie powoduje senności, cena przystępna, polecam

6. Helena

7. dariaawaria

Dla mnie za słaby. Można jedną dziennie, czasem biorę dwie, gdy mam gorszy dzień nawet trzy nie pomagają (alergia na roztocza kurzu domowego)

Zalety
    • - nie powoduje senności
  8. Tomasz

Super lek na alergie, pułki i.t.p jestem z niego bardzo zadowolony, cena nie jest najniższa, ale przynajmniej nie usypia tak jak cetalergin .

Zalety
    • nie usypia
    • szybkość działania
    • to samo co lek na receptę telfast
    • tylko
  9. JolantaT.

Super Produkt nowej generacji,.nareseszcie znalazlam Produkt od kturego nie jestem ospala i zmeczona.Poprawil muj komford zycia.

10. Patrycja

Szybko niweluje oznaki alergii. Przynosi ulgę podczas kichania i łzawienia. Przystępna cena także przemawia za kupnem.