M-Tech Legend III

czułość
wytrzymałość

1. kris123

radyjko bardzo dobre wczesniej miałem alana 102 ktury do m techa nie łape sztycha midland to szumofon.kturego dałem za darmo koledze. polecam to radyjko wszystkim na prawde warto za te pieniądze259zl z przesyłką radyjko jeżdzi ze mną w seat ibiza sdi pozdrawiam.

2. pi

kupiłem dwa takie radyjka żeby sobie rozmawiać z domownikami jak jadę samochodem coś załatwić.

daję 4,5 giazdki bo funkcja Local jest jak dla mnie nieużyteczna.
    Przydatne jest skanowanie kanałów i pamięć ostatnio wybranego kanału jeśli zmienimy na szybka 19-stkę albo 9-tkę

3. koszal171

Korzystam z tego radia pół roku i w połączeniu z anteną Wilson Little zasięg który osiągnąłem to ok 15 km bez żadnych problemów. Filtry antyzakłóceniowe bardzo dobrze się sprawdzają. Co miesiąc jadę nad morze i ani jednego mandatu!!! Zestaw super, godny polecenia.

4. KrzysztofJ.

M-Tech Legend III to radio klasy "premium" za niewielkie pieniądze. W tej cenie próżno szukać innych ciekawych rozwiązań z tak szerokim zastosowaniem i możliwościami. Uważam, że radio jest rewelacyjne, a do tego wygląda na prawdę świetnie.

Zalety
    • czułość
    • czytelny wyświetlacz
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • gabaryty
    • małe rozmiary
    • niewielki
    • niezłe filtry
    • stosunek ceny do jakości
    • wymiary
    • wytrzymałość
    • zasięg
    Wady
    • zbyt małe gałki siły głosu i sq
  5. Snowman

Moim zdaniem radio nie jest jakies rewelacyjne jak to sie inni rozpisują. Na antenie omega 27 zbiera dużo smieci, Szumi i nawet ASQ mu nie pomaga. Brakuje mu RF Gain bo ten LOCAL/DX to jakas padaka. Zasięg spada chyba do 1 Km :)

Wady
    • czułość
  6. uzytkownik_anonimowy

Bardzo fajne radio za przystępną cenę, dzięki swoim funkcjom jest bezobsługowe podczas jazdy, jedyne co to funkcja LOCAL wyznacza zbyt maly zasięg. Niewielkie gabaryty, estetycznie prezentuje się w samochodzie. Polecam

Zalety
    • lekkość, łatwość użycia, duży zasięg, wielkość, odpowiednie wymiary
  7. f2.8

Radio działa z Presidentem Misouri Export Black bardzo przyzwoicie. Zasięg ok, przez filtry radio praktycznie bezobsługowe. Automatyczny ASQ całkowicie wystarcza, funkcja "Local zupełnie niepotrzrebna".

Zalety
    • niewielki
    • nieźle wykonany
    Wady
    • pokrętło sql

Bardzo ciekawy produkt ogólnie same plusy. Posiada skuteczne filtry i ASQ, do tego niewielkie rozmiary, doskonała modulacja i czysty odbiór. Polecam ten produkt w 100000 % :)

Zalety
    • czułość
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • gabaryty
    • zasięg
  9. uzytkownik_anonimowy

Bardzo fajne radyjko.Korzystam z tego radia już prawie cały rok i nigdy się na nim nie zawiodłem. ASQ działa poprawnie.W tym przedziale cenowym radio godne polecenia.

Zalety
    • łatwość użycia, wielkość, wyrazistość sygnału, czysty odbiór, odpowiednie wymiary
  10. Tomasz

Jak dla mnie bardzo dobre radio. Zasięg 10km na trasie jest wystarczający. Od ok roku używam i żadnych problemów. Godne polecenia.

Zalety
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • zasięg