M-Tech Legend III

czułość
wytrzymałość

1. uzytkownik_anonimowy

Rewelacyjne radio CB, miałem wczesniej Presidenta Johnnego II ASC i jak usłyszalem jak działa Legend III od razu Johnny poszedł w odstawke!Super wyswietlacz wyswietla wszystkie wlaczone funkcje, szczegółowy smeter podswietlane przyciski.Rewelacyjny odbior Johnny sie chowa ASC w nim rwalo rozmowy a w Legend III działa jak nalezy jest wyrazny i czysty odbior nawet z dalszych odległości. Uzywam go z glosnikiem zewnetrznym nokia sp3 i nie zamienie go na zadne inne!!!

Zalety
    • lekkość, łatwość użycia, duży zasięg, wyrazistość sygnału
  2. uzytkownik_anonimowy

Bardzo dobry sprzęt,nic nie zakłóca jak pisze poprzednik.Dobra słyszalność i nadawanie zgrabne wymiary ASQ działa wyśmienicie. Miałem drogie presidenty gdzie przy nich legend3 wypada wyśmienicie,więc po co przepłacać. Bardzo czysty głos i zero szumów.Cena niska a jakość wysoka.Wyświetlacz przypomina presidenta i ma podświetlone klawisze gdzie w droższych presidentach tego brak.

Zalety
    • lekkość, łatwe w użyciu, duży zasięg, wielkość, lekkie, wyrazistość sygnału, działający w każdych warunkach, czysty odbiór, silny odbiór, gabaryty
  3. uzytkownik_anonimowy

Korzystam z tego radia od dwóch tygodni a już się w nim "zakochałem". Generalnie same plusy ale zszokowałem się jak usłyszałem rozmowę i jak rozmówcy poszli na tzw. "boki" (znawcy CB wiedzą co to oznacza) a ja po zmianie zakresu ich znalazłem !! Wystarczy dobry elektronik i zamiast 40 mamy 400 kanałów. Miałem w poprzednim radiu taką możliwość i polecam wykonać tą operację przez fachowców rzecz jasna.

Zalety
    • lekkość, łatwość użycia, wielkość, wyrazistość sygnału
  4. edek1977

tanie, małe radio, większość funkcji jak w President Harry III, ale brak rf gain - niestety Local sprawia że nic nie słychać. ASC nie działa jak w harry III, działa źle, wpuszcza tylko silne sygnały, a słabsze jak mu się chce i dodatkowo rwie, nie wpuszcza całkiem wyraźnych rozmów więc ASC nawet do piet nie dosięga temu ASC w Harrym. Niby spokojniej, ale na krótkiej antenie będzie kiepsko.

Zalety
    • czułość
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • wymiary
    Wady
    • zasięg
  5. maciej

Fajne radio. Nieduże rozmiary. Dobry i wyraźny odsłuch.Cena w porównaniu do innych tej klasy sprzętów ok. Filtry przeciwzakłóceniowe działają dobrze. Może trochę niewygodne pokrętło dwa w jednym, ale to kwestia przyzwyczajenia tak samo jak używanie ASC i funkcji Local. Godne polecenia.Miałem okazję używać chwilę Yosanów CB 300 i JC 350 w porównywalnej cenie i zdecydowanie stawiam na M-Tech.

Zalety
    • czytelny wyświetlacz
    • dobry odsłuch
    • odporne na zakłócenia z instalacji auta
    • wybór ustawień
  6. uzytkownik_anonimowy

Kupiłem w styczniu a w kwietniu już mi go skroili w Łodzi. Ogólnie dobre osiągi. Czysty odbiór i zasięg ponad 10 km.Moje pierwsze radio i nie poradziłem sobie z ustawieniem go. Mimo zestrojenia w serwisie denerwowały mnie trzaski przed odsłuchem (jak ktoś nadawał). U znajomych ONWA i UNIDEM były tylko słychać głosy bez tych trzasków. Automatyczne ASQ dobrze się sprawuje w mieście i na trasie.

Zalety
    • lekkość, wielkość
  7. M_J

Radia, wraz z anteną Sirio AS 100 na chińskiej podstawie magnetycznej 12,5 cm, używam od niedawna, ale jestem zadowolony. Miałem obawy, jak radio będzie się zachowywać w moim aucie (Opel Meriva 1.4 Turbo z LPG), ale spisuje się świetnie. W zasadzie, to nie ma różnicy czy auto ma włączony czy wyłączony silnik. Ogólnie polecam.

Zalety
    • stosunek ceny do jakości
  8. uzytkownik_anonimowy

Kupiłem dziś i REWELACJA Normalnie super Radio :)Dobry zasiek przy Antenie Sirio ML-145 Dobrze zbiera zasięg i nic nie szumi Jak to co niektóży pisza Trzeba dobrze zestroić i REWELKA POLECAM NA 100% Jestem zadowolony a to moje pierwsze radio a znajomi co mają już pare ładnych lat nie wierzyli że tak dobrze zbiera i czysto działa filtr asc :C PLECAM

Zalety
    • lekkość, łatwość użycia, duży zasięg, wyrazistość sygnału, silny sygnał
  9. e...l

Praktycznie jak PRESIDENT JOHNNY III polecam smiało :)
    Tego i tego uzytkowalem na tej samej antenie dla mnie piekna cena same zalety lepszy od jakis alanów :)
    Jak nie jesteś super wybredny..... bo oczywiscie sa lepsze ale za jaka cene i modyfikacje :)

Zalety
    • Cena
    • Zaskakujaca jakość
    • Nie trzeba krecic jak wariat potecjometrami :)
    Wady
    • Fakt ten vol/sq za maly :)
  10. M-POWER

Witam kupiłem to radyjko po Alanie 109( radio masakryczne puszcza co chce kiedy chce nie polecam), po zamontowaniu radyjka i wyjechaniu w trase przezylem szok ASC dziala rewelacyjniew 100% polecam to radyjko. Jestem bardzo zadowolony z zakupu, pozdrawiam i szerokości

Zalety
    • czułość
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • parametry
    • wyglad
    • zasięg