M-Tech Legend III

czułość
wytrzymałość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie M-Tech Legend III i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. piotr

dobre

2. Hubert

bardzo łatwe w obsłudze :)

3. Polo

• gabaryty
  4. adas234

najlepsze w tej cenie

5. zibiwro

Radio dobrze odbiera.
    Dobrze wycina szumy i zakłócenia.
    Regulacja głośności i czułości jest kłopotliwa przez małe pokrętła.

Zalety
    • dobrze odbiera.
    • dobrze wycina zakłucenia
    Wady
    • małe pokrętło vol
  6. Marek

Świetne radyjko jak za takie pieniądze

Zalety
    • bardzo dobre
  7. KrzysztofJ.

M-Tech Legend III to radio klasy "premium" za niewielkie pieniądze. W tej cenie próżno szukać innych ciekawych rozwiązań z tak szerokim zastosowaniem i możliwościami. Uważam, że radio jest rewelacyjne, a do tego wygląda na prawdę świetnie.

Zalety
    • czułość
    • czytelny wyświetlacz
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • gabaryty
    • małe rozmiary
    • niewielki
    • niezłe filtry
    • stosunek ceny do jakości
    • wymiary
    • wytrzymałość
    • zasięg
    Wady
    • zbyt małe gałki siły głosu i sq
  8. piRat

przyzwoite radio całkiem dobrze wyposażone jak na cene 309zł.
    Dobry ASQ, skaner kanałów, szybka 19/9 i zapamiętany kanał (jeden z czterdziestu)
    FM-ka świetna, wydaje się być głośniejsza od AM w odbiorze. Funkja VOX i dodatkowe wejście na mikrofon elektretowy, przy odrobinie umiejętności można dopasować przez dwa rezystory i kondensator wejście do audio z mp3 albo komputera i nadawać komunikaty o utrudnieniach w przejezdności jeśli ktoś organizuje MTB, maraton lub inne zawody i chciałby to zrobić bardziej pro.

Uwaga: funkcja Local to nie jest płynny RF-Gain to jest skokowe (ON/OFF) 90% tłumienie sygnału antenowego i nadaje się jedynie do używania w konwojach i najlepiej przy modulacji FM przy załączonym ASQ. Wycina wtedy wszystko co odległe a nam zapewnia czyściutkie rozmowy nawet w mieście bez szumu w tle interferencji i gwizdów albo czkawki (tak może to działać w AM).

Radio ma dość głęboką modulację AM (mam dwa, jedno 83% drugie 79%) i naprawdę przyzwoicie się sprawuje w mobilu z anteną 1420 mm . Łączności z mobilkami na dystans 10km nie są czymś nadzwyczajnym a ze stacjami bazowymi naprawdę są dalekie (to zaleta anten bazowych a nie tego radyjka, ale i przyzwoitej czułości odbiornika w LIII 0,65uV - SINAD 20dB)

Na pierwsze radyjko CB do mobila to jest full-wypas. Dla wyjadaczy polecam Intek HR-5500 albo analogiczne KPO DX-5000, radia wyposażone w modulacje SSB i kalibracje częstotliwości oraz wiele funkcji nadmiarowych do zwyczajnych rozmów na drodze. Może te radia nie są kompaktowe i bardziej do stacji bazowej ale na upartego można zainstalować w aucie dla wymagającego użytkownika. Wszystkie 3 wspomniane radia mają bardzo dobry stosunek cena/jakość/wyposażenie.

Szerokości! 73

9. mejson_exe

polecam, super radio bardzo dobrze działające filtry, dobra cena, duzy zasięg oczywiście z dostrojoną anteną, naprawdę polecam.

Zalety
    • czułość
    • wytrzymałość
  10. stas593

male,zgrabne radyjko-bardzo dobrze jestem slyszalny,dobry odior.z antena lemmanbardzo dobrze dziala