M-Tech Legend III

czułość
wytrzymałość

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie M-Tech Legend III i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Snowman

Moim zdaniem radio nie jest jakies rewelacyjne jak to sie inni rozpisują. Na antenie omega 27 zbiera dużo smieci, Szumi i nawet ASQ mu nie pomaga. Brakuje mu RF Gain bo ten LOCAL/DX to jakas padaka. Zasięg spada chyba do 1 Km :)

Wady
    • czułość
  2. Andrzej

radyjko nie duże cena umiarkowana ,małe gabaryty.Tylko mikrofon bez przełącznika, szumy radia znośne.

3. edek1977

tanie, małe radio, większość funkcji jak w President Harry III, ale brak rf gain - niestety Local sprawia że nic nie słychać. ASC nie działa jak w harry III, działa źle, wpuszcza tylko silne sygnały, a słabsze jak mu się chce i dodatkowo rwie, nie wpuszcza całkiem wyraźnych rozmów więc ASC nawet do piet nie dosięga temu ASC w Harrym. Niby spokojniej, ale na krótkiej antenie będzie kiepsko.

Zalety
    • czułość
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • wymiary
    Wady
    • zasięg

Radio godne polecenia gdy nie mamy nadmiaru gotówki A chcemy dobrego sprzętu Za oszczędność można wydać na lepszą antenę

Zalety
    • czułość
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • zasięg
  5. elvi84

w tym przedziale cenowym jedno z lepszych cb . przyzwoite filtry

6. Artur

fajne radyjko za fajna cene

Zalety
    • parametry
    • wyglad
    • wymiary

8. wilkczeski

Solidne i dobre za dobrą cenę.

9. f2.8

Radio działa z Presidentem Misouri Export Black bardzo przyzwoicie. Zasięg ok, przez filtry radio praktycznie bezobsługowe. Automatyczny ASQ całkowicie wystarcza, funkcja "Local zupełnie niepotrzrebna".

Zalety
    • niewielki
    • nieźle wykonany
    Wady
    • pokrętło sql

Bardzo ciekawy produkt ogólnie same plusy. Posiada skuteczne filtry i ASQ, do tego niewielkie rozmiary, doskonała modulacja i czysty odbiór. Polecam ten produkt w 100000 % :)

Zalety
    • czułość
    • dobre radio za nie wielkie pieniądze
    • gabaryty
    • zasięg