Calvin Klein Truth Men woda toaletowa 100ml spray

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Bazylia, Drzewo cedrowe, Kardamon, Kwiaty, Żywica
4,7 5 0 444 opinie / 3 pytania
DARMOWA DOSTAWA od 199 zł

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Calvin Klein Truth Men woda toaletowa 100ml spray i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Woda toaletowa słabej jakości, nietrwała. Sprowadzona z Turcji patrz kod kreskowy. I wszystko jasne!

Wady
    • intensywność
  2. Daniel

Ogolnie ok...jezeli kupicie oryginalny produkt.Specjalnie zostawilem troche na dnie w starym.flakonie.Te kupione na Brasty.pl to w ogole inny zapach a o trwalosci nie ma co wspominac.Nie Polecam

Wady
    • - ładny
    • delikatny zapach
    • atrakcyjna cena
    • cena/jakość
    • duża pojemność
    • intensywność
    • ładny zapach
    • -męski zapach
    • niska cena
    • piękne opakowanie
    • piękny i trwały zapach
    • piękny zapach
    • przyciąga
    • przystepna cena ladne opakowanie
    • super zapach
    • świetny wygląd
    • świeży i dlugotrwały zapach
    • -świeży zapach
    • tak jak w opisie
    • zapach
    • któremu nie można się oprzeć
  3. qwe

Lubię ten zapach

4. Mariusz

nie otrzymałem jeszcze produktu.

bardzo słaby zapach, ledwo wyczuwalny niestety rozczarowałam się...

Zapach ładny delikatny ale wszystkie plusy przekreśla jego trwałość.....30 min i nikt go już nie czuje.za tą cene to nieporozumienie dlatego nie polecam

Zalety
    • świetny wygląd
    Wady
    • - ładny
    • delikatny zapach
    • tak jak w opisie

Kupiła tę wodę kilka mies. temu moja mama na urodziny w prezencie dla taty. Niestety nie bardzo spodobał mu się zapach i jej nie używa. Z tego co wiem miał zastrzeżenia również do jej jakości. Zapach znikał już po kilku minutach. Cena ok, ale nie polecam jego zakupu.

Bardzo wodnisty i bardzo Świerzy. Zupełnie nie absorbujący i nie przeszkadzający. Chyba dla takiego trochę mniej pewnego siebie pana, który nie bardzo lubi rzucać się w oczy. Czy go kupię swojemu facetowi. Zdecydowanie nie. Pozostawię dla szaraków.

9. Michał

Bardzo fajny zapach, idealny na lato. Ale co do trwałości mam wielkie zastrzeżenia. Są dwie opcje. Albo wietrzeje po 2h albo w superpharm bez skrępowania sprzedają podróbki... :/ trzeciej opcji chyba nie ma

10. Tomasz

Opinia pochodzi z produktu podobnego: Calvin Klein Truth Men Woda toaletowa 50ml spray

Perfumy wg chlopaka sa dobre