Calvin Klein Truth Men woda toaletowa 100ml spray

Rodzaj: Wody toaletowe, Pojemność: 100 ml, Nuty zapachowe: Bazylia, Drzewo cedrowe, Kardamon, Kwiaty, Żywica
4,7 5 0 444 opinie / 3 pytania
DARMOWA DOSTAWA od 199 zł

intensywność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Calvin Klein Truth Men woda toaletowa 100ml spray i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. a...e

Piękny zapach, dość intensywny, świezy, trochę ozonowy. Jego charakter świetnie oddaje butelka: czysty, perfekcyjny, szlachetny. Miły dla otoczenia, ale nie nachalny.

2. 2...b

Bardzo ładny zapach, po wywietrzeniu nawet ładniejszy. Dość klasyczny, ale nie pospolity. Dla mnie idealny.

Calvin Klein Men to świeży, orzeźwiający, bardzo męski i zmysłowy, doskonale zestawiony zapach, wyjątkowo krystaliczny i uwodzicielski, pełen świeżości i optymizmu. Idealny szczególnie na wieczorne, romantyczne wypady z ukochaną. Polecam z czystym sumieniem każdemu mężczyźnie

Perfumy są naprawdę wyjątkowe, mają oryginalny, rzadko spotykany zapach. Polecam je więc na wyjątkowe okazje, wieczory. Dla każdego prawdziwego mężczyzny, który lubi elegancję. Spodoba się kobietom. Zapach jest ładny, świeży, napełnia pozytywnym myśleniem.

Ta woda toaletowa mnie nie zachwyciła. Zapach jest przeciętny, nieco cukierkowy i trochę mdły. Nie zmienia to faktu, iż utrzymuje się przez długi czas oraz jest on intensywny. Polecam jako prezent.

Dostałem ją na prezent od mojej dziewczyny. Był to najlepszy prezent jeśli chodzi o kosmetyki jako otrzymałem. Nie powoduje podrażnień. Doskonale pachnie. Wystarczy wylać na siebie niewielką ilość. Bardzo serdecznie polecam.

Bardzo wodnisty i bardzo Świerzy. Zupełnie nie absorbujący i nie przeszkadzający. Chyba dla takiego trochę mniej pewnego siebie pana, który nie bardzo lubi rzucać się w oczy. Czy go kupię swojemu facetowi. Zdecydowanie nie. Pozostawię dla szaraków.

Dobra woda toaletowa, długo trzyma się zapach, jestem bardzo przyjemny i taki wyczuwalny, ale czego innego się spodziewać po wodzie za 120zł. Do tego ekskluzywne opakowanie Polecam na szczególnie okazje chyba że kogoś stać na codzienny użytek. Polecam

Minus tych super perfum jest taki, że cena jest zbyt wysoka. Nie każdego stać na takie szaleństwo. Ja akurat bardzo lubię markowe kosmetyki dlatego czasami sobie pozwolę na chwile szaleństwa.

Te perfumy są idealne dla nowoczesnych mężczyzn! Bardzo świetny, świeży zapach. Wąchając go przypomina mi się lato :) Polecam szczególnie dla młodych ludzi! Idealny na prezent. Perfumy mają ładne opakowanie:)