Bobini Baby Chusteczki Nawilżane Dla Niemowląt I Dzieci Sensitive 70Szt

Zobacz inne produkty z kategorii Kosmetyki dla dzieci i niemowląt

wydajność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Bobini Baby Chusteczki Nawilżane Dla Niemowląt I Dzieci Sensitive 70Szt i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Agnieszka

bardzo dobra cena i super delikatne chusteczki

2. helutka

Uwielbiam te chusteczki!

Zalety
    • lagodny dla skory
    • odpowiedni
    • plastikowe zamknięcie
    • zapach
  3. Joanna

Używam tych chusteczek do demakijażu - i przestałam mieć problemy z podrażnieniami, jakie wywoływały nawet najdelikatniejsze płyny i toniki.

Kupiłam te chusteczki 2+1 opakowanie za 14 zł także nie ma tragedii jeśli chodzi o cenę tak jak w przypadku chusteczek pampersa.
    Są delikatne , nie są mocno naperfumowane , idealnie nawilżone no i opakowanie z klapką czyli same plusy . Zero podrażnień .

• dobrze nawilżone
    • łagodne
    • łagodny zapach
    • opakowanie z klapką
  5. anna

Najlepsze chusteczki na rynku, bez szkodliwych dodatków, dobrze nawilżone w wygodnym opakowaniu

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • dobrze nawilżone
    • łagodne
    • opakowanie z klapką
    • zapach
  6. Daniela

Parametry przestawione w opisie zawartym na stronie internetowej sklepu zgadzały się z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona z dokonanego zakupu. Uważam, że następnym razem także zdecyduję się na ponowny zakup tego samego produktu.

Bardzo dobre chusteczki. Mają ładny zapach, są delikatne i nie podrażniają skóry dziecka. Są odrobinę droższe od "niebieskich", ale nie wiem czym oprócz zapachu się różnią... Opakowanie z klapką powoduje, że chusteczki nie wysychają. Polecam

Polecam produkt. Dobrze nawilżone. Bez zbędnego zapachu. Nie śmierdzą jak perfumeria Pampers! Wygodne w użyciu dzięki plastikowemu zamknięciu. Łatwo i sprawnie otwiera się opakowanie i przez to szybko nie tracą wilgoci.Cena też korzystna gdy kupuje się trójpack.

9. Mama

Jak dla mnie za cienkie i szybko schodzą. dosyc suche jak na nawilżane chusteczki