MIO Moov M610 Polska

3,6

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

ekran
łatwość obsługi

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie MIO Moov M610 Polska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Anty Mio

Dożywotnia aktualizacja map, to w tym modelu takie samo kłamstwo jak obietnice polityków przed wyborami.

Dostałem na gwiazdke jako lepszą i wiekszą od poprzedniej (tom tom prosta wersja).Fakt 5 cali super ,ale wraz kolejnymi odpaleniami radość zaczęła znikać.Kabel zasilający po lewej stronie sprzętu (chyba na Japonię )pęta się przy kierownicy nie dość tego kabel musi iść do gory bo wtyczka jest prawa czyli trzeba zamotać o sprzet.Po odpaleniu spalasz papierosa zanim zorientuje się gdzie jest.Jest! złapała wybieram adres ale ona go nie zna,wybieram najbliższy i co? drogi gruntowe! uporem maniaka próbuje prowadzić przez lasy.Nie jestem na off road.mapy nieaktualne,po centrum Szczecina wg. niej mogę jeździć 90,ale producent zdjął z siebie odpowiedzialność pierwszym ekranem który muszę zaakceptować bo inaczej nie uruchomi się dalej.Aktualizacja ?o co chodzi? sciąga nie ściąga jeden wielki badziew.Klucz produktu na pudełku które zaraz wylądowało w koszu.Co dalej?Po kilkunastu chyba nie kilkudziesięciu godzinach pracy z zasilaniem z zapalniczki okazało się,że akumulator wewnętrzny padł!Informacje po prawej stronie ekranu można rozwinąć ,ale tylko dwa razy potem trzeba adres wpisywać na nowo.Informacja o ogólnym kierunku zamiast zwykłej strzałki to N W O S cóż trzeba myśleć jak się jedzie nie ma lekko.Po zjechaniu z drogi która wytyczyła zamiast przeliczyć następną truje kilkadziesiąt razy żebym zawrócił.Głuchy i głupi nie jestem. Z ulgą przyjąłem fakt, że w drodze z nad morza padła.Po 7 miesiącach.To tylko niektóre jej zalety.Nawet wrogowi jej nie polecam.P.S.Tom Tom po 4-5 latach trzyma na akumulatorze jeszcze kilkadziesiąt minut

Urządzenie bez zarzutu. Szybko wyszukuje lokalizacje, mapa widoczna w słoneczne dni . Urządzenie nie przeładowane dodatkowymi funkcjami , które spowalniają szybkość działania urządzenia- gry, radio, zestaw głośnomówiący itp. patrz - GPS Cruser.
    Natomiast sama mapa to wielka porażka . Brak aktualnych odcinków autostrad ( toruń- Włocławek) , dróg ekspresowych ( Gniezno-poznań ). Wybierając opcje szybka droga prowadzi drogami lokalnymi pomimo istniejących dróg krajowych . Posługiwanie się w dużych miastach to pewne problemy !!! Wiele razy się na niej zawiodłem. Nie ufam tej mapie ! Poleciłbym ją swojemu wrogowi

• ekran
    • szybkość działania
    Wady
    • mapa

w dużym mieście przy dość dynamicznej jeździe urządzenie głupieje kompletnie , nie jest w stanie zlokalizować swojej pozycji , ciągłe przelicza trasę podaje sprzeczne komendy , zawiesza się, poza miastami działa porwanie ale tam jest mi zbędne wystarcza oznaczenia drogowe. Ponadto interfejs jest mało intuicyjny, trzeba długo walczyć z nawigacją gdy chcesz ominąć płatne i gruntowe drogi po prostu twierdzi że innych na świecie niema :), może jest i tania ale nie spełnia podstawowych zadań .

Wady
    • szybkość działania

mapa dla mało wymagających ,a właściwie to na śmietnik się tylko nadaje. szkoda kasy i zdrowia ..............................................................

6. Niorgu

Bardzo dobra jakość do ceny

Zalety

Tania prosta w obsłudze nawigacja. Bardzo dokładna. Słaba bateria zbyt ciche komunikaty nawet gdy jest na max.

8. Kasia

Pierwszy test wypadł pozytywnie

Dobra jakość, duży ekran, i możliwość darmowych dożywotnich aktualizacji, polecam

Zalety
    • ekran
    • szybkość działania
  10. grot

za taką kasę sprzęt godny polecenia. wyprowadziła z miejsca zamieszkania do miejsca przeznaczenie bez zarzutu.