MIO Moov M610 Polska

3,6 5 0 13 opinii / Zadaj pytanie
3,6
13 opinii
Ostatnia cena: 349,98 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Nawigacja samochodowa

?

ekran
łatwość obsługi
Liczba głosów: 18 Liczba opinii: 13
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie MIO Moov M610 Polska i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  mapa dla mało wymagających ,a właściwie to na śmietnik się tylko nadaje. szkoda kasy i zdrowia ..............................................................

 2. Anty Mio
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Dożywotnia aktualizacja map, to w tym modelu takie samo kłamstwo jak obietnice polityków przed wyborami.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  4/5 Wystawiono

  Tania prosta w obsłudze nawigacja. Bardzo dokładna. Słaba bateria zbyt ciche komunikaty nawet gdy jest na max.

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Dobra jakość, duży ekran, i możliwość darmowych dożywotnich aktualizacji, polecam

  Zalety
  • ekran
  • szybkość działania
 5. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Rewelacyjna nawigacja za niewielkie pieniądze. Duży czytelny wyświetlacz. Prosty interfejs.

  Zalety
  • ekran
  • łatwość obsługi
  • szybkość działania
 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Miałem poprzednią Mio i zdecydowałem się na nową z tej samej firmy. Nie żałuję :)Zdecydowanie lepsza, szybciej i czytelniej informuje głosowo i wizualnie. Zdecydowanie lepsza :))

 7. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  1/5 Wystawiono

  w dużym mieście przy dość dynamicznej jeździe urządzenie głupieje kompletnie , nie jest w stanie zlokalizować swojej pozycji , ciągłe przelicza trasę podaje sprzeczne komendy , zawiesza się, poza miastami działa porwanie ale tam jest mi zbędne wystarcza oznaczenia drogowe. Ponadto interfejs jest mało intuicyjny, trzeba długo walczyć z nawigacją gdy chcesz ominąć płatne i gruntowe drogi po prostu twierdzi że innych na świecie niema :), może jest i tania ale nie spełnia podstawowych zadań .

  Wady
  • łatwość obsługi
  • szybkość działania
 8. joztyr
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono użytkowania

  Zgodne z oczekiwaniem

  Opinia potwierdzona zakupem
 9. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0,5/5 Wystawiono

  Dostałem na gwiazdke jako lepszą i wiekszą od poprzedniej (tom tom prosta wersja).Fakt 5 cali super ,ale wraz kolejnymi odpaleniami radość zaczęła znikać.Kabel zasilający po lewej stronie sprzętu (chyba na Japonię )pęta się przy kierownicy nie dość tego kabel musi iść do gory bo wtyczka jest prawa czyli trzeba zamotać o sprzet.Po odpaleniu spalasz papierosa zanim zorientuje się gdzie jest.Jest! złapała wybieram adres ale ona go nie zna,wybieram najbliższy i co? drogi gruntowe! uporem maniaka próbuje prowadzić przez lasy.Nie jestem na off road.mapy nieaktualne,po centrum Szczecina wg. niej mogę jeździć 90,ale producent zdjął z siebie odpowiedzialność pierwszym ekranem który muszę zaakceptować bo inaczej nie uruchomi się dalej.Aktualizacja ?o co chodzi? sciąga nie ściąga jeden wielki badziew.Klucz produktu na pudełku które zaraz wylądowało w koszu.Co dalej?Po kilkunastu chyba nie kilkudziesięciu godzinach pracy z zasilaniem z zapalniczki okazało się,że akumulator wewnętrzny padł!Informacje po prawej stronie ekranu można rozwinąć ,ale tylko dwa razy potem trzeba adres wpisywać na nowo.Informacja o ogólnym kierunku zamiast zwykłej strzałki to N W O S cóż trzeba myśleć jak się jedzie nie ma lekko.Po zjechaniu z drogi która wytyczyła zamiast przeliczyć następną truje kilkadziesiąt razy żebym zawrócił.Głuchy i głupi nie jestem. Z ulgą przyjąłem fakt, że w drodze z nad morza padła.Po 7 miesiącach.To tylko niektóre jej zalety.Nawet wrogowi jej nie polecam.P.S.Tom Tom po 4-5 latach trzyma na akumulatorze jeszcze kilkadziesiąt minut

 10. Kasia
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono użytkowania

  Pierwszy test wypadł pozytywnie

  Opinia potwierdzona zakupem