Super Mario 64 DS (Gra NDS)

Zobacz inne produkty z kategorii Gry Nintendo DS

grafika

+ 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Super Mario 64 DS (Gra NDS) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Gra jest fajna nie dla mnie ale mój chłopak grywa w nią bardzo często. Nie jest aż taka łatwa jak się wydaje. Mnie osobiscie ciężko się w nią gra ze względu na 3D. Jednak gry w Mario zawsze będą dobrymi grami.

Super Mario 64 DS jest to gra, która nigdy się nie nudzi. Jest wspaniałym prezentem dla dziecka i nie tylko. mogą grać w nią wszyscy członkowie rodziny. Chodź ta gra dostępna jest na komputerach PC lubię grać w nią na Pegasusie:P. Polecam!!!:)

Lubisz gry przygodowe ? Jeśli tak to ta gra jest stworzona dla ciebie . Gram w tą grę już 6 lat i do tej pory mi się nie znudziła. To dobra gra dla małego jak i dla dużego . Etapy są ciekawe i emocjonujące . Polecam też granie w grę w gronie przyjaciół lub rodziny ( można sobie zrobić fajne zawody ) . Jednym słowem : TO SUPER GRA :)

Któż z nas nie grał w dzieciństwie w tę gre... Wzbudzała w nas tyle emocji... Gra dla każdego, pozbawiona przemocy a jednocześnie niezwykle wciągająca :)) Mimo, że mam 20 lat to nadal lubię sobie w nią pograć :) To jest najlepsza gra na świecie. Klasyka, która nigdy się nie zestarzeje;)

Super gra dla ka?dego maniaka Mario a, ?e jest to "Super Mario". 4 postacie do wyboru: Mario, Wario, Luigi, I jescze ten "smok" (niepami?tam jak on si? nazywa). Ka?dy ma inn? specjalizac?. Przygodowa gra poch?aniaj?ce d?ugie godziny.

Gra ta idealnie nadaje się zarówno dla młodszych jak i starszych miłośników gier. Jest to fajnie napisana gra przygodowa, zręcznościowa. Osobiście bardzo mnie wciągała, mogłam grać ja całymi dniami, zdecydowanie polecam.

Super Mario 64 to bardzo fajna gierka zarówno dla tych mniejszych jak i większych. Sama bardzo lubię tę grę,potrafi mnie wciągnąć na długie godziny. Jednym zdaniem fajna przygodówka bez przemocy. Jak najbardziej polecam,minusem jedynie może być wysoka cena.

Kiedyś grałam w tą grę i przyznam, że miałam na jej punkcie obsesję. Siedziałam przy niej godzinami, przechodząc kolejne poziomy. Mario to gra zarówno dla młodszych graczy jak i dla starszych. Dostarcza bardzo dużo rozrywki. Polecam

Genialna 'platwormówka' znana z Nintendo 64 w wersji przenośnej - ogromna żywotność, piękna grafika nie rozniąca się znacznie od tej z dużej konsoli, ścisla czołówka gier na NDS. Uzbieranie wszystkich gwiazdek to spore wyzwanie zapewniające dziesiątki godzin intensywnego grania. Polecam goraco!

Nie znam osoby,która nie zna tej gry.Gra posiada wiele poziomów, jest ciekawa,bardzo wciąga.Świetna grafika i dźwięk.Momentami może być trudna do przejścia.Gra odpowiednia i dla dzieci i dla dorosłych.Uważam ,że jest to klasyka wśród gier.Cena może nie jest najniższa,ale na pewno warto ją nabyć ;)