Panasonic Lumix DMC-G3 Czarny + 14-42mm

3,8

Zobacz inne produkty z kategorii Aparaty cyfrowe z wymienną optyką

jakość zdjęć

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Panasonic Lumix DMC-G3 Czarny + 14-42mm i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. czadjar

za tę cenę ma wszysto co trzeba

Aparat bardzo przyzwoity, zdjęcia 3d - ciekawa nowość, dobre wymienne obiektywy (ale drogie)

Zalety
    • dobrze wykonany
    • itd
    • lekki
    • przyjazny
  3. 0...0

Fajny sprzęt, miałem okazję testować przez dwie plenerowe imprezy.
    Z uwagi na dość dużą powierzchnię imprez, chciałem spróbować jakiegoś odrobinę mniejszego sprzętu.
    Ten model idealnie spełnił moje wymagania. Wydaje się bardzo prosty w obsłudze, ale mogę nie byc obiektywną osobą w tej kwesti.
    Podobno robi dobre filmy, ale nie miałem okazji sprawdzić.

Aparat z rodziny bezlusterkowców - świetna alternatywa dla lustrzanek, nie tylko dla osób, które chcą robić amatorskie zdjęcia. Idealny do podróży, bo dzięki małym wymiarom aparat świetnie sprawdza się w tzw. terenie, gdzie liczą się gabaryty :) Jakość zdjęć (krajobrazy, portrety, makro) jak najbardziej na plus! A do tego możliwość nagrywania filmów w full HD. Takie aparaty to przyszłość fotografii!

5. 9...6

Ma dobrą ergonomię, zdjęcia robię bez straty czasu, rzadko zdaje się na automat i prawie zawsze uzyskuję zamierzony efekt.

Spora matryca, rozdzielczość zdjęć nadaje się do duzego formatu, szumy na rozsądnym poziomie do najwyższego ISO, stabilizacja działa poprawnie, af bardzo sprawnie ostrzy zdjęcie i filmy,
    Latem fotografowałam zielone i doskonale odwzorował kolory.
    Po pół roku ostrego uzycia praktycznie bez ryski.

Aparat o małych rozmiarach, ale jednocześnie bardzo dobrze, solidnie wykonany (nie jest to tani plastik). Jest bardzo ergonomiczny, cieszy duży ekran dotykowy, który mocno ułatwia sterowanie aparatem. Ekran jest obracany co jest fajne i wygodne szczególnie gdy cyka się zdjęcia z nietypowych kątów. Zdjęcia wychodzą jak z profesjonalnych lustrzanek (niezależnie czy się robi w dzień czy w nocy - tu pomaga dobra lampa błyskowa). Dobry obiektyw kitowy, co ma bardzo duże znaczenie dla jakości zdjęć (wiadomo). Dodatkowo dużo fajnych filtrów do zabawy.

Zalety
    • jakość zdjęć
    • szybkość działania
  7. 6...2

Mój pierwszy aparat z wyższego pułapu cenowego i pierwszy do użytku wyłącznie własnego. Po przeczytaniu recenzji na forach zdecydowałem sie na bezlusterkowca i wydałam na niego połowę pensji.... Wybór Panasonica podyktowany był głównie tym, że firma jako chyba pierwsza weszła w tą technologie.
    Po latach robienia zdjęć tanimi kompaktami rodziców, nareszcie mam wybór co i jak wyostrzyć, jaką wybrać ekspozycje i pod jakim kątem robić ujęcie. Ekran dotykowy jest dosyć wygodnym rozwiązaniem, przydaje się możliwość swobodnego obracania, na szczęście nie ma wrażenia że ekran odpadnie, jest solidnie umocowany, jednocześnie nie trzeba się z nim mocować w momencie zmiany konta nachylenia. Na razie z powodu braku gotówki nie mogę pozwolić sobie na dokupienie akcesoriów, czy dodatkowych obiektywów, ale z tego co czytałam do tego modelu mam pełen wybór, włączając obiektywy Olympusa. Pierwszy będzie ES045 do makro.