Drukarka HP LaserJet Pro P1102w Printer (CE657A#BGJ)

Prędkość druku mono: 18str/min , Prędkość druku kolor: Nie dotyczy , Rozdzielczość mono: 600x600dpi , Kolor: Nie dotyczy , A4
4,5 5 0 194 opinie / 5 pytań
4,5
194 opinie
Ostatnia cena: 599,00 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Drukarki laserowe

?

głośność pracy
jakość wydruku
Liczba głosów: 213 Liczba opinii: 194
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie HP LaserJet Pro P1102w Printer (CE657A#BGJ) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo dobra drukarka. Jest to prawdopodobnie następczyni modelu 1018, który u mnie funkcjonuje od kilu lat i pomimo zużycia około 10 tonerów i wydrukowania 25000 stron, działa super.
  Są zamienniki tonerów, więc tym bardziej nadaje się do codziennej eksploatacji.

 2. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Bardzo dobra drukarka. Ekspresowa instalacja WiFi , szybkie i dobre wydruki, tanie tonery -czego więcej potrzeba.Wykorzystuję ją codziennie do drukowania czarno-białych dokumentów. Same plusy- polecam.

 3. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Najważniejsze, że działa bezprzewodowo. Oprócz tego to standardowa drukarka laserowa - ani lepsza, ani gorsza od innych:) Jej dużym atutem jest też cena. Nie znam za to ceny tonera...

 4. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Drukarka stosunkowo tania, drukuje wyraźnie, bardzo szybko. Dla mnie idealny sprzęt. Jest niewielkich rozmiarów. Bardzo fajnie, że wyposażona jest w WiFi. Godna polecenia!!

 5. 4...2
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Jak ustawić przy tej drukarce by wykonywała druk roboczy bardziej ekonomiczny?

  Poza tym drukarka rewelacyjna.

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Kupiłem tę drukarkę na potrzeby domowe. Drukję od czasu do czasu. Jak narazie jestem bardzo zadawolony. Po pierwsze, żadnych problem z instalacją. Połączenie przez Wifi super. Jakość druku bardzo poprawna. Przy tej cenie nie ma czego zarzucić. Jedyna wada jaką zauważyłem, to że jest trochę głośna (ale bez przesady).

 7. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Drukarka bardzo fajna, zgrabniutka.Taka jaką chciałam. No i bardzo tania.Bardzo łatwa instalacja. Fajne jest to, że nie trzeba jej wyłączać, bo po chcwili nieużywania wyłącza się sama, a jak chcę drukować to włącza się automatycznie. 100% TAK !!!!!!!

 8. c...e
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Drukarka jest ładna i zgrabna. nie mam problemu z rolkami. wszystko drukuje bez zarzutu. Plusem jest wifi - jestem bardzo zadowolona.

 9. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Jak na moje potrzeby w zupełności wystarczająca. Był to świadomy wybór. Rywalizowała z Samsungiem jednak nie wiem czemu HP stoi pod telewizorem. Do tego jeszcze WiFi. Rewelacja. Instalacja trwała 4 minuty, zero problemów. Żadnych kabli. Toner startowy to około 700 stron, jednak można go regenerować. Przyzwoity czas druku. Być może w tej cenie można dostać kolorowego Samsunga, tylko po co skoro kolor nie jest mi potrzebny. Zdecydowanie polecam.

 10. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Drukarka hp Lj 1102w jest dobrym rozwiązaniem do warunków domowych. Karta Wi-fi umożliwia wykorzystanie domowej sieci bezprzewodowej. Instalacja jest prosta. Z ustawieniami sieci nie ma problemów.