Little Tikes Mała Kuchnia Side By Side 171499 - Zabawka

4,9
BEZPIECZNE ZAKUPY -WYSYŁKA 24H

bezpieczeństwo

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Little Tikes Mała Kuchnia Side By Side 171499 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

1. Magdalena

Kuchnia bardzo dobrze wykonana. Wszystko działa i jest dobrze wykończone. Niewiele akcesorii w zestawie (zgodnie z opisem) ale można za niewielką sumę dokupić co się chce. Spokojnie polecam dla mniejszych dzieci, nie wiem czy starszym szybko się nie znudzi.

2. P...a

spełnia oczekiwania naszych dzieci

3. piter

Kuchnia okazała się strzałem w dziesiątkę. Super pomysł na prezent dla dzieci. Bawiąc się w przygotowanie posiłków dzieci mają sporo frajdy, uczą się też jak przygotowywane są posiłki. Super zabawka dla małych kucharzy.

Zalety
    • bezpieczeństwo
  4. Gutka

Reszta bez zarzutów. Kuchnia idealna dla dwulatki i trzylatka.

Zalety
    • bezpieczeństwo
    • wysoka jakość
    Wady
    • drzwi od piekarnika same się otwierają
    • drzwiczki ciężko się domykają
  5. Zosia

Kuchnię użytkujemy z córką 1,5 roczną ok. 2 tyg. Jesteśmy zadowolone przeze wszystkim z jakości i estetyki wykonania. Na pewno posłuży nam ona na długo. Jeśli chodzi o minusy to ja bym dodała oprócz odgłosów gotowania i smażenia jeszcze efekty świetlne (tak jak w innych kuchniach palącego się gazu) lub inne dodatkowe pokrętła lub przyciski. Aby zabawa była ciekawsza na pewno trzeba dokupić kilka produktów spożywczych i jakiś garnek, bo w zestawie jest tylko patelnia, bułeczka z mięskiem, filiżanki i sztućce.

Zalety
    • kuchnia ma małych i dużych dzieci
    • wysoka jakość
    Wady
    • drzwiczki ciężko się domykają
    • trzeba dokupić produkty spożywcze