Asus Striker II Extreme

Płyta główna, chipset nVidia nForce 750-790 gniazdo Socket 775 (socket T). Pamięć DDR3 do 8GB RAM
5,0 5 0 2 opinie / Zadaj pytanie
5,0

Zobacz inne produkty z kategorii Płyty główne

stabilność

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Asus Striker II Extreme i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

Witam , to rewelacyjna płyta dla zwolenników gier , tuningu i zaawansowanych użytkowników którzy będą potrafić wykorzystać jej możliwości. Testowałem i byłem w szoku jej wydajności . Szkoda tylko że taka droga ale warta z pewnością swojej ceny ! ASUS to ASUS nie zawodzi :)

2. 0...2

Płyta dla wymagających, ale nie dla laików. Nieoceniony wyświetlacz LCD, pozwala usunąć wiele problemów sprzętowych i wreszcie na kablu, iż nie trzeba nurkować jak w poprzednim Strikerze I. Kiedyś miałem problemy z OC, jeszcze na Strikerze I, i dzięki wyświetlaczowi okazało się, że to problem stwarzało urządzenie (hub) podłączone do USB, a nie jak każdy by pomyślał płyta, RAM lub procek.
    Jak również przycisk kasowania ustawień BIOS-u na zewnątrz - rewelacja.