Liga Niezwykłych Dżentelmenów (League Of Extraordinary Gentlemen) (DVD)

4,2
85,59
Program Ochrony Kupujących
Z wysyłką od 93,08 zł
dostępny

Liga Niezwykłych Dżentelmenów (League Of Extraordinary Gentlemen) (DVD) - Opinie

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Liga Niezwykłych Dżentelmenów (League Of Extraordinary Gentlemen) (DVD) i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.
4,2
obraz
obsada
Ciekawy film o dość oryginalnej kombinacji bohaterów (wampir, niewidzialny człowiek itp. w jednej produkcji). Na uwagę zasługuje tu znakomity scenariusz, który wciąga już na samym początku filmu. Nie bez znaczenia są też dobre efekty specjalne, muzyka oraz znakomita obsada. Jednym zdaniem, każdemu coś powinno przypaść do gustu. Polecam
Według mnie dobry film i mogę z czystym sumieniem go polecić, osobiście oglądałem kilka razy i nadal mi się podoba, jest pełen akcji i ciekawostek, jak chodźby sam Nemo. Film jest bardzo ciekawy, osobiście uwielbiam takie klimaty, bardzo ciekawa fabuła. Jest to dobry przykład filmu przygodowego.
Bardzo dobra produkcja. Film z pewnością wart polecenia. Znajdziemy tu historię grupy indywidualistów obdarzonych szczególnymi umiejętnościami, którzy w tej jednej misji muszą działać wspólnie. Fabuła jest wciągająca i bardzo przyjemna w śledzeniu. Polecam zakup.
Dobra jakosć dźwięku i obrazu - polecam. Film jest świetny, cały czas coś się dzieje, akcja nie przecieka przez palce ;-) Efekty specjalne na najwyższym poziomie ;-) Trochę kosztuje, ale warto go kupić, bo i często się będzie do niego wracać :D
Liga niezwykłych dżentelmenów wspaniały film o ciekawym i humorystycznym zabarwieniu wprowadza nas w świat mieszanki istot nadzwyczajnych o różnych mocach i zdolnoćiach. Stają one przed zagrożeniem i łaczą swe siły. Doskonały film dla całej rodziny pełen wartkiej akcji, śmiesznych dialogów i pojedynków. Dodatowo muzyka na dobrym poziomie.
Liga Niezwykłych Dżentelmenów to film, który mi się bardzo podobał. W filmie mamy świetną grę aktorską która potrafi zachwycić każdego widza. Efekty specjalne są na bardzo dobrym poziomie. Film jest wart swojej ceny. Polecam. Pozdrawiam.
Bardzo mi się ten film podobał. Pomijając świetną obsadę i wątek główny to na uznanie zasługuje wiele nawiązań do fikcyjnych postaci literackich. Film jest ciekawy i bardzo zabawny, szczególnie jeśli uda się wyłapać niektóre motywy (np. stwierdzenie jednego bohatera ‘Przygotuj się Pan na angielskie lato’, po czym w następnym ujęciu widzimy bohaterów uciekających przed ulewą w Londynie). Z chęcią wracam do tego filmu, bardzo go lubię i zdecydowanie polecam.
Film nakręcony w nieprzeciętnej konwencji, posiada świetny klimat, który tworzą niecodzienni ludzie o dość nietypowych umiejętnościach. Fabuła jest intrygująca, a cała akcja toczy się szybko przy wspaniałych efektach specjalnych. Film jest godny polecenia.
Produkcja w oparciu o komiks. Dobrze napisany scenariusz, wręcz po mistrzowsku odwzorowana gra aktorska poszczególnych bohaterów. Niezwykle trafnie dobrany element dialogowy z muzycznym, co rzadko się zdarza w takich filmach. Nie pozostaje nic innego, jak zobaczyć.
Film całkiem spoko lubię ten gatunek filmów.

Produkty rekomendowane