Lodówka Amica BM130.3

Klasa energetyczna A+, Szerokość 54 cm, Wysokość 88 cm, Głębokość 54 cm
4,2 5 0 17 opinii / Zadaj pytanie
4,2
17 opinii
Ostatnia cena: 689,67 Wyprzedane

Zobacz inne produkty z kategorii Lodówki do zabudowy

?

głośność pracy
pojemność
Liczba głosów: 17 Liczba opinii: 17
Więcej

Chcę napisać opinię + 3 CeneoPunkty Za wystawienie opinii otrzymasz 3 CeneoPunkty. Zebrane CeneoPunkty możesz wymieniać na nagrody rzeczowe.

Zobacz jakie opinie mają użytkownicy o produkcie Amica BM130.3 i jak oceniają go pod kątem jakości wykonania, ceny i wyglądu.

 1. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0/5 Wystawiono

  Tandeta, po podłączeniu do prądu zaczęła grzać a nie chłodzić !!! Pieniądze wyrzucone w błoto! Ostrzegam przed zakupem!

 2. 5...4
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Lodówka ze względu na swoją wielkość nie zajmuje dużo miejsca. Ma wytrzymałe półki i nawet mały zamrażalnik na górze. Dobra jest.

 3. Użytkownik Ceneo
  Nie polecam
  Ocena:
  0/5 Wystawiono

  Kompletne nieporozumienie. Po włączeniu do prądu zaczęła grzać a nie chłodzić (o zgrozo) !!! Na wymianę czekam już od marca i jakoś producent nie spieszy się aby wymienić ja na inną. Masakra!!! Pragnę przestrzec przed zakupem innych .

 4. 2...2
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Jestem zadowolona z zakupu tego sprzętu. Kuchnia w akademiku sprawdza się na co dzień. Jest nawet trochę miejsca na mrożonki. Polecam

 5. 1...1
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  lodówka fajna. Kupiliśmy 4 miesiące temu, z przeznaczeniem na działkę. Jak na razie za dużo nie popracowała, ale wielkość i wydajność jest zadowalająca. Polecam

 6. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Mała, zgrabna lodóweczka. Mam ją od 2 miesięcy, a została kupiona z przeznaczeniem na działkę. Podoba mi się, bo nie zajmuje dużo miejsca, a bardzo dobrze sobie radzi. Godna polecenia.

 7. e...d
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Lodówkę kupiłam miesiąc temu. Zdecydowanie nadaje się do małych pomieszczeń. W moim przypadku (stancja) bardzo dobrze się sprawdza, bo nie zajmuje dużo miejsca, a temperaturę trzyma świetnie.

 8. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Malutka ale całkiem pojemna w środku, dla jednej osoby OK. Ważne że chodzi cicho i dobrze chłodzi, za niewielkie pieniążki i nic więcej mi nie potrzeba.

  Zalety
  • głośność pracy
  • pojemność
  • wygoda
 9. 8...5
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  Małe wymiary, bardzo zgrabna lodóweczka. Zajmuje bardzo mało miejsca, jednocześnie wewnątrz jest kilka półek i to co najważniejsze się do niej zmieści. Jest nawet możliwość magazynowania mrożonek.

 10. Użytkownik Ceneo
  Polecam
  Ocena:
  5/5 Wystawiono

  lodówka ze względu na małe wymiary sprawdza się idealnie w pensjonacie. Z tego co widzę, chłodzi dobrze, nie pracuje głośno. Nie mieliśmy żadnych skarg od gości, więc zakładam, że jest wszystko ok..